gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boşanacağım delil dilekçesini nasıl yazacağım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben boşanıyorum ve bir delil dilekçesi yazamam gerek. Bu dilekçeyi nasıl yazamam gerekiyor ?Bilgi verirmisiniz acil..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Boşanma davalarında delil dilekçesinin ayrı bir önemi vardır.Bu dilekçe daha çok taraflardan boşanmak istemeyenin sunacağı delilleri kapsar.
    Bu dilekçe ile sizden boşanmanıza karar verilmesi yada boşanmak istemiyorsanız, boşanmak için gerekli sebeplerin olmadığını düşünüyorsanız, sizin lehinize karar verilmesi için dayandığınız delilleri mahkemeye sunmanız istenir.

En önemlisi de bu dilekçede göstermediğiniz delilleri ileriki aşamalarda sunamazsınız.Bu dilekçede dava konusundaki talebinizi destekleyecek delilleri belirtmelisiniz, bu deliller içerisinde konu ile ilgili bilgiye ve gözlemlere sahip olan kişileri tanık olarak gösterebilirsiniz. Bu dilekçenin önemi mahiyetiyle bir avukattan profesyonel yardım almanız yararınıza olacaktır.

boşanacağım delil dilekçesini nasıl yazacağım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilekçe

Dilekçe

İstek ve arzuların gerçekleşmesi ile sıkıntıdan kurtulmaya, ele geçecek dünyalığa delalet eder.Rüyada bir isiniz için resmi bir maka-ma bir istida verdiginizi görmek, devlet dairesinde çoktan beri bekleyen bir dileginizin bugünlerde yerine getirilecegine ve size olumlu cevap verilecegine delalet eder.
  2. Okumasanda Yazacağım !

Okumasanda Yazacağım !

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe nasıl yazılır kısaca anlatırmısınız kısaca ama destan olarak değil!
  4. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?
  5. çalınan cep telefonu için savcılığa verilecek dilekçe nasıl olmalı

çalınan cep telefonu için savcılığa verilecek dilekçe nasıl olmalı

Merhaba herkese. Benim sormak istediğim cep telefonu çalınması durumunda savcılığa nasıl bir dilekçe vereceğiz? Dilekçe örneği varsa çok iyi olur..

Sayfayı Paylaş