gebe
  1. boşanma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye Hatice tarafından paylaşıldı.

s.a eşim beni her fırsatta evden kovuyor bura benim evim defol git beni mahkemeye ver zorluk çıkarmam boşanırım hemen gibi sözler ediyor bu durumda imam nikahımız varmıdır

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    erkeğin boşandığını eşine boşandığını beyan etmesi gerekir dava açıp resmi nikahtan boşandıkları gün dinende resmi olarakta boşanırlar..

boşanma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşanma Pastaları

Boşanma Pastaları

hep düğün pastasımı olacak....
  2. Boşanma velayet

Boşanma velayet

boşanma,boşanma dilekçesi,boşanma davaları,boşanma davası,velayet,velayet davası Bu konular sadece başlık olarak isimlerini duyduğumuz an dahi tüylerimizi ürperten kavramlar.Sadece çocuklarimiz için değil muhakkak bu sorunla yüzleşmek zorunda kalan yetişkinler içinde öyle.Üstelik bu dönemde taraflar,yetişkin olduğunu dahi unutup çocuklasabiliyor.Gerek biz yetişkinler gerekse de çocuklarimiz...
  3. Anlaşmalı boşanma

Anlaşmalı boşanma

Evlilik en az bir yıl sürmüş ise, eşlerin birlikte başvurması ya da bir eşin diğerinin davasını kabul etmesi hâlinde, evlilik birliği temelinden sarsılmış sayılır. Bu hâlde boşanma kararı verilebilmesi için, hâkim tarafları bizzat dinler. Hâkimin, tarafların iradelerinin serbestçe açıklandığına kanaat getirmesi ve boşanmanın malî sonuçları ile çocukların durumu hususunda taraflarca kabul...
  4. boşanmada nafaka

boşanmada nafaka

merhaba; sekiz aylık bir bebeğim var. eşim hamile kaldığımı öğrendiğinden beri boşanmak istiyor. gerekçe şiddetli geçimsizlik. mücadele ettim ancak artık zorlamak istemiyorum. zorla güzellik olmuyor. yüksek lisans mezunuyum ancak yaşadığımız yerde uygun iş olmadığı için çalışamadım. eşim 1500 tl maaş alıyor ancak sigorta nedeniyle görünen rakam asgari ücret. hem kendim için hemde oğlum...
  5. Boşanma Rehberi

Boşanma Rehberi

Boşanma, nafaka, tazminat vs. konularda "genel bilgi" içerikli, kısa videoların yer aldığı Boşanma Rehberi'nin bir kısım içeriğini http://www.gokhanarican.av.tr/br_fihrist.html linkiyle sizlere sunuyorum. Ayrıca http://www.facebook.com/BosanmaRehberi linkinden Boşanma Rehberi'ni takip edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş