gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boyum kısa mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben 14 yaşındayım boyum 148 cm.Yaşıma göre normal boy seviyesinin 1 cm üstünde.Bu bana göre çok kısa.Sizcede boyum çok kısamı yoksa normalmi?

2. milya

milya Forum Okuru

Bence yaşına göre kısasın 1:48 çok az ama kilon kaç

Boyum kısa mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz.. A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n... Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir. ELVEDA...
  2. Boyum kısa diyen kadınlar ve boyu kısa kadınlar

Boyum kısa diyen kadınlar ve boyu kısa kadınlar

kısa kadınlar avril lavigne boyu kaç avril lavigne boyu hayal garip kaç hayal garip Britney Spears (1.58) Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis! Missy Elliott (1.55) Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott’da boy fukaralarından. 1.55 boylu...
  3. boyum kısa yorum yapın lütfen:(

boyum kısa yorum yapın lütfen:(

kısa boyluyum boyum kısa mutsuzum 21 pont kaç cm 15 pont kaç cm mrb ben 17 yaşındayım boyum 160 çok kısa hissediyorum kendimi 17 yaşından sonra uzayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum annem 161 babam 187 sizler kaç cnm uzadınız bnm yaşımdan snra yardım edin lütfen:(
  4. boyu uzar mı uzamaz mı?

boyu uzar mı uzamaz mı?

saç neden uzamaz bebeğimin boyu uzamıyor boy neden uzamaz bebeklerin boyu nasıl uzar bebeğimin boyunu nasıl uzatabilirim Her anne ve babanın en büyük isteği çocuğunun normal ve sağlıklı büyümesidir. Bebek, yürümeye başladıktan sonra da önemli bir soru anne ve babaları sürekli düşündürür: Acaba çocuğumuz uzun boylu mu, yoksa kısa boylu mu olacak? Çocuğun normal ve sağlıklı büyümesi bazı...
  5. bacak boyu uzar mı?

bacak boyu uzar mı?

ya benim bacaklarım çok kısa acaba bacak boyu uzar mı?

Sayfayı Paylaş