gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

BPA sız bidonu olan su varmı? Siz ne kullanıyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler, ben bebeğimin sağlığı için BPAsız biberon kullanıyorum ama içme sularının bidonlarında hep BPA var sanırım. Ya da yok ben mi bilmiyorum?BPAsız içme suyu varmı? Varsa hangisi, siz ne suyu kullanıyorsunuz?

BPA sız bidonu olan su varmı? Siz ne kullanıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilaç Kullanıyorsanız Greyfurt Suyu İçmeyiniz

ilaç Kullanıyorsanız Greyfurt Suyu İçmeyiniz

Yeni yapılan araştırmalar greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığı ve o nedenle ölümle sonuçlanabilecek zararlı yan etkiler ortaya çıkardığını gösterdi. Bu nedenle ilaç kullanan kişilerin greyfurt suyu içmemeleri önerilmektedir. Greyfurt Suyu İlaçların Etkisini Nasıl artırıyor? İlaçlar bağırsaklarda ve karaciğerde bulunan CYP450 enzimiyle parçalanarak vücudumuzdan...
  2. İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin

İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin

Yeni yapılan araştırmalar greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığı ve o nedenle ölümle sonuçlanabilecek zararlı yan etkiler ortaya çıkardığını gösterdi. Bu nedenle ilaç kullanan kişilerin greyfurt suyu içmemeleri önerilmektedir. Greyfurt Suyu İlaçların Etkisini Nasıl artırıyor? İlaçlar bağırsaklarda ve karaciğerde bulunan CYP450 enzimiyle parçalanarak vücudumuzdan...
  3. bidon

bidon

BİDON Elinizde 5lt ve 3lt hacimli iki adet bidon mevcut. Sadece bu iki bidonu kullanarak 4 lt suyu nasıl elde edersiniz?
  4. Sizce Ünlüler Hangi Fondoteni Kullanıyor

Sizce Ünlüler Hangi Fondoteni Kullanıyor

Kızlar aranızda benim gibi fondotön kullanmadan dışarı çıkmayan var mı bilmiyorum ama ben her defasında bu sefer son artık sürmem diyorum sürmeyincede kendimi beğenmiyorum elim durmuyor sürüyorum acaba bu ünlüler ne kullanıyorda ciltleri porselen gibi oluyor ve cilt sağlıkları etkilenmiyor merak ettim Ünlüler Hangi Fondoteni Kullanıyor acaba?
  5. Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

içme suyu markaları en iyi içme suyu markası Sevgili melekler, her ne kadar yetkililer musluk suyunun içilebilir nitelikte olduğunu söylese de yine de evlerimizde içme suyu satın alıp kullanıyoruz. Ancak bu içme sularında bile tat farklılıkları olabiliyor. Bu sayfamızda hangi içme suyunu kullandığımızı ve fiyatlarını yazarsak, kullanayı düşünen ve yorum almak isteyenler için faydalı olur...

Sayfayı Paylaş