gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu gun sızın gununuz

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

BU GUN SIZIN GUNUNUZ DESELER Bu gunu nasil degerlendirmek isterdiniz, mesela butungun boyunca ne yapmak veya neyi yapmamak icin sikintinizi dindirirdiniz........

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu gun sızın gununuz
    bugün havadanmıdır nedir bilmiyorum tembellik yapıyorum pc başından ayrılamadım...ama en yakın zamanda biraz dışarı çıkıp kendi adıma biraz değişiklikler yapmanın zamanı geldi diyorumm...

Bu gun sızın gununuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hic... gununuz kutlu olsun!!!

hic... gununuz kutlu olsun!!!

Hiç anne olmamışların, hiç sevgili olmamışların, hiç çocuk olmadan büyümüşlerin de bir günü olmalı hayatlarında. Hiç baba olmamışların da bir günü olmalı; senede değilse bile, ömürlerinde bir günü. Öyle hatırlatır gibi değil, imalardan, yanlış anlamalardan, başa kakmalardan uzak bir gün… Bir tür özlem giderme, bir tür “şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler” şeklinde… Etrafı bayram ederken...
  2. "Zaman/SIZIM"

"Zaman/SIZIM"

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Meleklerım bu sızın için

Meleklerım bu sızın için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş