Bu ikinci ayrılık yıktı beni annecim....

inanki duyunca şok oldum canım kelimeler boğazıma duğumlendı ne yazacamı bıle bılemedım allah sabır versın bende ılk bebeğimi 3 aylık kaybettım karnımda olmuş sonra bırsene sonra ıkıncıkez hamıle kaldım sımdı 4 yaşında oğlum canab allah bırını alıyor bırını verıyor canım ısyan etme

Rabbim yar ve yardımcın olsun cnm söylenecek en güzel şey dua diyorum öyle güzel bi inancın varki yüreğinde yüce mevlam imtihanını kolay eylesin sana sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin inş en güzel zamanda boğazım düğümlenerek okudum yazını sabırlar diliyorum ve inanıyorumki buraya çok güzel şeyler yazacaksın inşallah

canım çitosum öle takip ediyorumki seni herşeyindenn haberim var anlayacağın o gün seninde yazdıkların bin parça olmuştu yüreğim kimden dileye bilirizki Rabbimden başka Allahım bizlere taşıyamayacağımız yükler vermesin canım allah razı olsun senden seninde beni çok ii anladığına eminim ama dedğim gibi sanki birdaha anne olamıyacakmışım gibi geliyor ya o benii kahrediyor ama sabretmeye çalışıyorummm galiba zamana iihtiyacım var aynı zamanda yardımada artık hayırlısı diyorumm bişeyi çok fazla istemiyecekmişsin onuda anlıyorum şuan onun hayal kırıklığıyla yaşıyorumm....:( :(

Canım insanın başına bir müsibet geldiği zaman hayat ,aldığın nefes ve zaman duruyor.Çevrendeki her şey senin yaşadığın olayla ilgili şekilleniyor..Senin karamsar olman normal ama geçici bir durum.Hiç bir insan yoktur ki en kötü gününde ümitsizliğe düşmesin.Zor bir dönemdesin.Üstesinden gelmediğini düşünüyorsan hemen bir piskoloğa git.Hayatımın en kötü günleri 2007 di.Ozaman piskolağa gittim ve ilaçlarımı doktorun dediği kısa dönemde değilde kendimi iyi histtiğim dönemde kendim bıraktım.2 ay oldu bırakalı.40 kiloya düşmüştüm ne uyku ne hayattan zevk alıyordum düşünmekten uyuyamıyordum kısacası çok kötü durumdaydım ve piskoloğun verdiği ilaçla kendimi toparladım benki ana kuzusuyum o ilaçaları aldığımda anamı bırak evim yansa umursamıyordum.Çok şükür iyiyim.Sende iyi olucaksın bu kötü günleri unutucaksın.Ve anne olucaksın yeniden bu defa evladını sağlıklı sıhatli kucağına alıcaksın asla olumsuz düşünme.Rabbim dermansız dert vermesin canım her şey düzelicek yoluna giricek kafanı dağıtmaya çalış Rabbim o güzl gönlüne versin birtanem...Günahlara kefarettir gönüldeki keder... Niyetler halis olunca Ameller olmaz heder... Biraz sabreyle bak...Neler göreceksin neler...
Mevlam ihmal değil...
İmtihan eder :kiss:

Son düzenleme:
esincim duyunca ve okuyunca şok oldum donup kaldım. diyecek bişey bulamıyo insan inan. Allahım sana sabırlar versin tez zamanda bu acını dindirsin inşallah. Yüce Rabbim sana bu acıya dayanma gücü versin inşallah. Allahım hepimizi bu acılardan korusun ve kimseye yaşatmasın Amiiiiiiiiiiiin. dinlenip kafanı rahatlatmaktan başka elinden gelen bişey yok keşke olsa canım. kendine iyi bak Allaha emanet ol ve kendini özletme.

esincim ilk duyduğumda şok oldum inanamadım.Rabbim sabır wersin.diyecek bişey bulamıyorum.ne söylenebilir bu durumda bilmiyorum.çok kötü oldum :((((((( kendimi biraz toparliyim yazacam tekrar....

Canim,gecmis olsun tekrar.Sen umudunu yitirmedigin,saglikli oldugun,hayata tutundugun surece hersey yolunda olacak canim.Yeterki iste bunu,tedavini ol bir yil nedir ki gelir gecer,seneye bir bakmissin bebisin kucaginda.Sen kendini birakirsan o zaman butun guzellikler biter.Kendine bunu yapma.

Allah razı olsun hepinizden yavaş yavaş yardımla toparlanmaya çalışıyorumm yanımda olmanız beni çok mutlu ediyor iyiki varsınız Allah razı olsun Allah hepimizin gönlümüze göre versin inşş....

Allah razı olsun hepinizden yavaş yavaş yardımla toparlanmaya çalışıyorumm yanımda olmanız beni çok mutlu ediyor iyiki varsınız Allah razı olsun Allah hepimizin gönlümüze göre versin inşş....

canımsın yaa.çok üzüldüm çookk.ilk haberini chatte ben wermiştim millete...konuyu okuyunca içimden birşey aktı gitti sanki.Rabbim nelerle sınıyor biz kullarını.Allah bir daha göstermesin inşlh... :((( kendine iyi bak olurmu...

canım çoooooooooookkkkkkkkkkkk geçmiş olsun allah bida yaşatmasın olsun demekki bebiş hayırlı değilmiş emin allahım sana ve bize daha hayırlı bebk verecektir bu bir deneme kulum bana isyan ediyomu diye isyan etme allahtan ne gelirse kabulumüzdür unutma allah herşeyin en iyisini bilir her şerde bir hayır vardır sabret canım

MERHABA kızlar öncelikle herseferinde herşeyimi sizinle paylaştım ve sizler benim dert ortağım oldunuz. şu son zamanlarda çok zor günler geçirdim doktor kontrolüne gittiğim gün doktor kuşkulu konuştu ve kan tahlillerinin ii olmadığını kadın hormonumun yeteri kadar çalışmadığını sölemişti korkuyla bekledim ve beklediğim anlar geldi meleğim annesini 2. kez vurdu ve terk etti. meğer suyum bitmiş ve meleğim yapışmış rahim duvarına herşey 1 ayda gelişti ve beni yıpratmayı becerdi. Allahımın isteği bu biliyorum ama engel olamıyorum nasıl sabredicem nasıl kendimi düzelticem diyorum kendi kendime inanın çok zor uzun bekleyişten sonra kavuştuM derken yine kaybettim meleğimi ....

apartopar ameliyata aldılar beni dedi doktorum normal doğum yap daha sağlıklı diye tamam dedim ne diyebilirimki başka oturduk doğum masasına suni sancı verdiler kaç defa iğne vuruldum en sonunda bitti dedi doktor inanın tek hiissettiğim evlat acısıydı tek hissim yüreğimdeydi VE DÜŞÜNCEM : MELEĞİM NEDEN GİTTİN ANNENDEN HERŞEYİN HAZIIRDI HALBUKİ ŞİMDİ SANA ALDIĞIM O MİNİK KIYAFETLERİNE BAKARAK NASIL SABREDİCEM BEN İSMİN HAZIRKEN ANNEN VE BABAN HAZIRKEN NEDEN ÇEKİP GİTTİN MELEĞİM... BEN SENİ ALLAHIMA EMANET EDİYORUM BENİ CENNETTE BEKLE MELEĞİMM..." :( :( kaldırdılar beni ama dünyam artık karanlık sanki hiç birdaha anne olamayacakmışım gibi hiisettim biliyorum öle olmmıYAcak Allahım bana yaşatacak sağlıklı bir evlatA kavuşmayı dahada erken biliyorum ama işte herkese göre sölemesi kolay iide şimdi ben napıcam nasıl toparlıcam kendimi NASIL ÜSTESİNDEN GELİCEM bu acının ALLAHIMMMMMM
16. haftada meleğim gitii benden şimdi en az 1 yıl korunmam lazımmış ilaçla horman düzenliliği ve kanamalarım için bu acı 1 yılda bitermi biliyorum nelere sabrdiyoruz Allah taşIyamayacağımız yük vermiyor ama işte dedim ya ÇOK ZOR nasıl taşıyacağız biz bu yükü eşimle .... huzursuzluklar bir yandan acılar bir yandan eşimle sarılıverdik sonunda tek ortakçık o benim çünkü bide aynı duyguları paylaştığımı sandığım sizlersiniz... bu süre zarfinda ne konuşmak istiyorum ne çalışmak istiyorum ne dee burada kalmak istemiyorumm.... bebekten konuşmak istemiyorum hamilelerden bahsetmek istemiyorum meğer ne zormuş 2.kez böle acı yaşamak hep inandım bişey olmaz diye ama napıcam şimdi RABBİM çıkış yolu göster bana
ne eylersen ii eylersin biliyorummm Allahım sen bana Afiyet ver ....
KELİMELERİ KURARKENDE ÇOK FAZLA ZORLANDIM KUSURA BAKMAYIN

inşşş benii anlar ve karşılık verirsiniz kızlarr ... hakkınızı helal edinn benim varsa hakkkım helal olsun arada eserse gelirim yanınızaa HOŞÇAKALINNNN....

Canım bu yazını ilk yazdığında okudum ama bir türlü bir şeyler yazamadım .Ben bir sene içinde bir ikizlerini bir de tek bebişini kaybetmiş biri olarak çok kötü oldum.Biliyorum çok kötüsün ama Allah çekemeyeceğimiz dertler vermez canım sonuçta sen de kendini toplayacaksın.Meleklerini kaybettiğin tarihlerde her ay için çok acıyacak.Ama yaşam devam ediyor.Yaşadığın bütün depresif durumları sonuna kadar yaşa sakın içine atma sen herşeyden önemlisin eğer biz kendimize bakmazsak meleklerimiz bize küser üzülürler .Kucağımıza almasakda onların anneleriyiz biz lütfen meleklerin için hayata sarıl seni için çok dua edeceğim canım kendine iyi bak .Ağlamaktan yazamıyorum Allaha emanet ol arkadaşım

Geri