gebe
  1. yagmurdamla

yagmurdamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında yagmurdamla tarafından paylaşıldı.

Sudan bıkmış balıklar dizisindeki Ezgi Eyüboğlunun saç rengi nedir sizce? http://img9.imageshack.us/img9/105/20208260.png

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz?

Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz?

Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz? Ben bu saç renklerini çok beğendim .Saçımı da boyatmak istiyorum gerçi daha karar da veremedim ama renklerin de tam adını koyamadım ? yardımcı olursanız memnun olurum ..
  2. hwid id nedir tam olarak nasıl bulunur

hwid id nedir tam olarak nasıl bulunur

Hwid id nedir bilgisayarımın hwid idisini bulmak için ne yapmam gerekiyor. Başlat çalıştırda bişey yazsak olur mu yoksa bunun için yazılmış özel bir proğram mı var kızlar.
  3. Arkadaşlarım migren profilaksisi nedir tam olarak

Arkadaşlarım migren profilaksisi nedir tam olarak

migren profilaksisi nedir ? bu konu hakkında bana genel bir bilgi vermeniz mümkün mü kızlar teşekkür ediyorum. Migrensiz günler diliyorum.
  4. Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

40 yaşını bulmuş bir insan damarlarım tıkalımı değilmi anlaak istiyor diyelim arkadaşlarım. Bunu tam olarak hangi testle buluyoruz. Bağzı hastanelerde bununla ilgili 6 saniye yada 10 saniyelik anjiyo yapıldığı söyleniyor. Bayada pahallıymış ortalama 1.250 diyen hastanede var 2.500 diyen hastanede var. Bunu olan herhangi bir kişi var mı bana bu durum hakkında bilgi verebilir mi ? 40 yaşını...
  5. Hamilemiyim tam olarak nasıl lanlayabilirim

Hamilemiyim tam olarak nasıl lanlayabilirim

Hamilemiyim Merhaba üç aydır çocuk yapmaya çalşyrz ama bir turlu sonuç yok adetim 2 gun gckti aşırı gaz var karnmda sancı yapıyo sizce hamilemıyım.. ?

Sayfayı Paylaş