gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bu resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi.

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi. Önce resme bakın size ne ifade ettiğini düşünün, ve cevabınızı yazın..!

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi.
    İnanılmaz bir mantık, inanılmaz bir rasyonalite... Bu zekice ve ince yoruma şapka çıkarıyorum. Mükemmel...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bu nasıl zeka maşallah bu küçük çocuğu ayakta alkışlıyorum eline sağlık canım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

cocugu evden okula okuldan eve gonderıyorlar..kıstlanmıs olması buyk ıhtımal..duygularını bole dıle getrmıs....gıbıme gelıo

5. the shadow

the shadow Forum Okuru

selam melekler
    bu resım cok anlam ıfade edıyor ama ne yazıkkı kopya bu sekılde bır resım mevcur bende yanı kucuk cocuk kopya cekmıs ama bu resmı cızmesıde ayrı bı konu arastırın sızde bu resmın orjınalını bulabılırsınız

6. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayret ettim doğrusu...

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    çok zekice ayakta alkışlıyorum

bu resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk İstiklâl Madalyası Bir çocuğundu (9 yaşındaki Nezahat Onbaşı`nın öyküsü)

İlk İstiklâl Madalyası Bir çocuğundu (9 yaşındaki Nezahat Onbaşı`nın öyküsü)

nezahat onbaşının hayatı Milli Mücadele’nin en önemli simgesi İstiklal Madalyası’ydı. Cumhuriyet tarihinin ilk madalyası ise bir çocuğa verilmişti. Dokuz yaşında cephelerde savaşan Nezahet Onbaşı, o madalyayı hiçbir zaman alamadı. Aksiyon onun bilinmeyen kahramanlık hikâyesini araştırdı. Nene Hatun, Halide Edip, Erzurumlu Kara Fatma, Adile Onbaşı, Kara Ayşe ve daha nicesi... Onlar...
  2. 9 yaşındaki çocugun çizdiği  resim

9 yaşındaki çocugun çizdiği resim

Ekteki resim 9 yaşında bir çocuk tarafından çizildi. Önce resme bakın size ne ifade ettiğini düşünün, Sonra altındaki yazıyı okuyun. Bana getirip "bu resim sana neyi ifade ediyor?" dedi. (Üzerindeki yazıyı yazmamıştı henüz) Bir şeyler söyledim, çocuğun bakış açısını düşünüp neler ifade etmek istediğini tahmin etmeye çalışarak... Ama verdiği cevap beni çok şaşırttı....
  3. .......Bu resimde beni anlatan bir şeyler vaR......

.......Bu resimde beni anlatan bir şeyler vaR......

Sizi anlatan bir fotoğraflar var mı? Bakınca kompozisyonu içinde işte ben orada biryerlerdeyim diyebildiğiniz, ya da kıyısında köşesinde sizden bir parça anı bir parça mana taşıdığına inandıgınız fotograflar? :Laie_15:
  4. Bir Yaşından Sonra Çocuk Yemekleri

Bir Yaşından Sonra Çocuk Yemekleri

çocuk yemekleri çocukyemekleri Çocuklarımızın yemek alışkanlığına ve sağlıklı beslenmelerine özen göstermeliyiz.Çocuğunuz1 yaşını geçtiyse, artık yemeklerine daha özen göstermeli ve şimdiden başlmalısınız sağlıklı yemeklere.Buyrunuz. Bir Yaşından Sonra Çocuk Yemekleri Tarifelerin kullanılması Tarifelerdeki ölçüler silme olarak alınmıştır. Ölçülerin büyüklükleri şöyledir: Ölçü gereci Su...
  5. Bu Resimdeki Çocuk Atatürk mü?

Bu Resimdeki Çocuk Atatürk mü?

atatürkün çocukluk resmi, atatürkün twitterdaki resmi, atatürk hakkında Sevgili melekler, twitterda paylaşıma sunulan bir fotonun Atatürk'ün çocukluk resmi olduğu iddia edildi. Sosyal medya şu sıralar, Atatürk'ün çocukluk yıllarına ait olduğu öne sürülen bir fotoğrafı konuşuyor. Acaba bu resim Ata'ya mı ait? Söz konusu bebeklik fotoğrafıın üzerine "Atatürk'ün çocukluk resmi"...

Sayfayı Paylaş