gebe
  1. ηaz ♥

ηaz ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu Rüyayı Yorumlayabilir Misiniz ?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ηaz ♥ tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba.. Geçen gün kuzenim rüyasında;elimde beyaz bir mendil olduğunu onu yüksek bir yerden attığımı ve mendilin düştükçe büyüyüp yine beyaz ve temiz bir çarşafa döndüğünü görmüş.. Bu ne demektir sizce ? Çok farklı geldi,merak ettim gerçekten.

Bu Rüyayı Yorumlayabilir Misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Ürkütücü rüyalar mi görüyorsunuz?

Kabuslar, canavarlar, korkunç olaylar ve korkutucu olaylarla dolu tedirgin edici rüyalardır... Çoğumuz bu durumları yaşıyoruz.Çoğu insan, özellikle sabahın erken saatlerinde kabus görür. Bu olayın ara sıra gerçekleşmesi önemli bir sorun değildir.Ama sık sık olduğu zaman bu gerçekten hayatımızı etkilemeye başlar. Kabus bozukluğu olan kişilerin kabuslarla ilgili ciddi problemi olur. Kabus...
  2. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

rüyamda bebek emzirdim rüyada suni tenefüs yapmak rüyada suni teneffüs teneffüs yapmak rüyamı yorumlayın Merhabalar.Bu gece öyle ilginç bir rüya gördüm ki anlamı var mı merak ettim. Ben hamileyim normalde ama rüyamda doğum yaptığını ve 3üz doğurduğumu gördüm.3ü de birbirinden farklıydı ama birbirlerine benzemiyordu yani.Birisi esmer bir erkek diğeri kumral bir erkek biri de güzeller güzeli...
  3. Rüyamı kim yorumlayabilir :)

Rüyamı kim yorumlayabilir :)

bu gece gördüğüm rüyamı sizinle paylasıcam anlamı ne bilmiyorum ama gece yatmadan önce derin duygular icerisindeydim kendimle başbaşa kaldım diyebilirim.ciddi anlamda yorum istiyorum bende :) rüyam şöyleydi.benim bu yaz boyunca gitmek isteediğim bi plaj vardı bileniniz vardır Kilyos.ama zaman olamadı gidemedim.rüyamda kuzenlerim gitmiş ve bana havamı atıyo dersiniz anlamadım ama gitmişler...
  4. Rüya Görmeyen Var midir?

Rüya Görmeyen Var midir?

Kizlar ben esime hergun bir rüyami anlatiyorum. 5 yili doldurduk evliligimiz boyunca bi kere bile rüyasini anlatmadi cünkü hic görmedigini söylüyo. Sizde de varmi böyle rüya görmeyen koca hahaha Cok merak ettim :D:D
  5. birisi rüyamı yorumlayabilir mi ?

birisi rüyamı yorumlayabilir mi ?

yengemle abimi tekrar evlenirken gördüm ama benim suratım asıktı yengemin yengesi takı takmakiçin iğne tepsisini tutuyordu sonra yengemin kız kardeşini çağırdılar tepsiyi tutsun diye yengemde beni çağrıyordu o tutsun tepsiyi diyordu ben surat asıyordum hayır tutmucam diyodum anlamı nedir bu rüyamın şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş