gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

buckingham sarayı kaç odalı bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kimbilir belki bilen vardır. Galiba dünyanın en büyük sarayı. Öyle mi acaba ? Kaç odası vardır ? Çok merak ettim :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İngiliz kraliyet ailesinin Londra'da oturduğu saraydır Buckingham Sarayı, Westminster'da bulunan saray, ismini 18. yüzyıl başlarında Buckingham dükleri için yapılan evden almıştır III. George'un 1761'de eşi için satın aldığı ev, kraliçenin evi olarak anılmaya başladı.

buckingham sarayı kaç odalı bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Anıl Tetik Kaç Yaşında kızlar bilen var mı?

Survivor Anıl Tetik Kaç Yaşında kızlar bilen var mı?

Survivor Anıl Tetik Kaç Yaşında kızlar anılın yaşını bilen var mı acaba aranızda lütfen cevap verin.
  2. Ukraynanın Nüfusu Kaçtır bilen var mı

Ukraynanın Nüfusu Kaçtır bilen var mı

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Ukraynanın Nüfusu Kaçtır bilen var mı merak ettim ve bunu arkadaşımla birlikte acilen öğrenmemiz lazım:)
  3. Diyarbakır Tüketici Hakları Derneği Telefonu kaç bilen var mı

Diyarbakır Tüketici Hakları Derneği Telefonu kaç bilen var mı

Arkadaşlar bana acilen Diyarbakır Tüketici Hakları Derneği Telefonu numarası lazım aranızda Diyarbakır Tüketici Hakları Derneği Telefonu kaç bilen varsa lütfen bir zahmet acele yazsın.
  4. Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bilen var mı

Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bilen var mı

Kızlar Ceyhun Fersoyu sever misiniz bilmem ama ben çok tatlı ve sıradışı geliyor seviyorum yani:) Ve ayrıca sizlerin arasında Ceyhun Fersoy Boyu Kaç bieln varsa bana yazmasını rica ediyorum.
  5. İngilizlerin Posta Kodu kaç bilen var mı

İngilizlerin Posta Kodu kaç bilen var mı

arkadaşlar İngilizlerin Posta Kodu kaç bunu bilen varsa lütfen biraz acele tarafından bu sayfada İngilizlerin Posta Kodu kaç bana yazsın.

Sayfayı Paylaş