gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Buğday yağının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

buğday yağı faydaları buğday yağının faydaları bugday yaginin faydalari yağının yararları buğdayyağının Buğday yağının yararları konusunda sizlere bazı bilgileri vermek istiyorum.Özellikle cilt bakımı ve saç bakımına önem verenlerin doğal yolları tercih edenlerin kullanması gereken bu bitkisel yağı evlerimizde mutlaka bulundurmalıyız diye düşünüyorum.Herhangi bir aktarcıda rahatlıkla bulabileceğiniz buğday yağının bakın ne gibi faydaları varmış [​IMG]
    Hücre yenileyici selülit için yanık yara ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklıklarda da etkili olarak kullanılır. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar içinde faydalıdır.
    Kullanılışı: Dahilen; günlük 1 çay kaşığı kullanılır. Harice saç için friksiyon, cilt içinde masaj şeklinde uygulanır.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    cilde çok iyi geliyormuş kırışıklara birbir

Buğday yağının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz altındaki  morluklara buğday yağı

göz altındaki morluklara buğday yağı

gözde morluk göz önündeki morluklar buğday yağı göz buğday yağı altı ARKADAŞLAR HEPİMİZİN MALUM YA GÖZ ALTLARINDA KIRIŞIK YADA MORLUK MUTLAKA VARDIR. BUNU ÖNLEMEK İÇİN KOZMETİK ÜRÜNLERENİ ÇOKÇA PARA YATIRMAYIN.BEN KULLANDIM MEMNUNKALDIM . AKTARLARDA SATILAN BUĞDAY YAĞI MORLUK VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOR AKŞAMLARI PARMAK UCUNUZLA MASAJ YAPARAK SÜRÜN.KULANDIKTAN SONRA DEĞİŞİKLİĞİ...
  2. Buğday Yağı Faydaları ve Kullanımı

Buğday Yağı Faydaları ve Kullanımı

buğday yağı faydaları buğday yağının cilde faydaları yağının cilde faydası yağı Hücre yenileyici, selülit için, yarık yara ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklarda da etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve doğum lekelerini gidermeye yardımcı olur. KULLANILIŞI: Dahilen; günlük 1 çay kaşığı kullanılır. Haricen;...
  3. Buğdayın faydaları

Buğdayın faydaları

buğday tanesi buğday, yağı, faydaları, nedir, nerede yetişir, tanesi, Buğdayın yağı cilde oldukça faydalı Melek'ler. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyor ve buğdayla ilgili bilgilerler sizi başbaşa bırakıyorum:) BUĞDAY: Lifli gıdalar sağlıklı bir beslenmenin temelidir. Buğdayın dış kabuklarından elde edilen kepek de, genellikle mısır gevreği türü yiyeceklerle tüketilir. Kepekli buğday...
  4. Buğday ve Buğday Yağı

Buğday ve Buğday Yağı

Buğday Faydası Buğday Yağının faydaları Buğdayın sağlığa Faydaları Sofralarımızın vageçilmezi ekmeğin ana maddesi buğdayın alternatif tıp tedavilerinde de kullanıldığını biliyor muydunuz melekler ? İşte buğday,buğday yağı ve faydaları.. :tik: Buğday bitkisi; Çok besleyici bir tahıldır. Karbonhidrat ve B vitamini açısından zengin bir besindir. Kalsiyum, demir ve çinko minerallerini de...
  5. Buğday çimin faydaları saymakla bitmiyor

Buğday çimin faydaları saymakla bitmiyor

Bu konu;buğday çiminin faydaları,buğday çimi nelere iyi gelir hakkında bilgiler vermektedir Buğday çiminin faydaları saymakla bitmiyor.Demir eksikliğine,B 12 vitamin eksikliğine,kısacası vücudumuzun her bölgesine ,tepeden tırnağa faydası var. Buğday çiminin en büyük faydası vücuttaki ağır,metallerin atılmasını kolaylaştırdığını belirtmek isterim..Birazdan yazımızda buğday çiminin sayısız...

Sayfayı Paylaş