gebe
  1. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yüz ve cit için Doğadan gelen mucize

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında SEVDAARSLAN tarafından paylaşıldı.

Buğday yağı cilt bakımı için kullanılabilcek mükemmel bir cilt bakım ürünü.Hücre yenileyici özellikte selülit için; yanık yara ve diğer cilt problemlerinde kırışıklıklarda etkili bir yağ. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri güneş lekeleri ve doğum lekelerini giderir. Yüzde vücudun diğer bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir.Buğday Yağının Faydaları : E vitamini ve mineraller bakımından zengindir. Yüzün ve vücudun E vitamini ihtiyacını karşılar.Kullanım Önerileri : Nemlendirici olarak banyo sonrasında yüz ve vücuda masaj yapılarak uygulanır. Ayrıca kuru saçlar içinde çok güzel bir bakım ürünü

Arkadaşlar sizinle paylaşmak istedim sizde benim gibi sivilce izlerinden ve cilt lekelerinden şikayetçiyseniz buğday yağını kullanabilirsiniz fiyatı küçük mucizesi büyük
    ben kullanıyorum cilt lekelerim gitti denecek kadar azaldı daha 1 haftadır kullanıyorum.

.

Yüz ve cit için Doğadan gelen mucize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sebzelerle Gelen Mucİze..

Sebzelerle Gelen Mucİze..

ÜZÜM: Yaprakları ile yapılan ilaçlar kanamayı durdurur. Vücuda kuvvet verir. Sarılığı keser. İshali durdurur. İÇ BAKLA: İdrar yollarını temizler. Böbrek ağrılarını dindirir. Böbrek iltihaplarını giderir. Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur. BAMYA: Kabızlık tedavisi ve barsakların düzenli çalışması için faydalıdır. BEZELYE: Taze ve donmuş olarak kullanılabilen bezelye B1, C...
  2. domuz pisliğinden gelen mucize....

domuz pisliğinden gelen mucize....

Bilim adamlarının son buluşu tıpta çığır açacak nitelikte. Domuz pisliğinden yaratılan ve deney aşamasındaki bir ilaç olan "Peri Tozu" kullanılarak, kaza eseri parmağının üst kısmı kopan bir adamın uzvu yeniden çıkarıldı. Sadece dört hafta içersinde kopuk uzvun yerine yeni bir parmak oluşurken dört ay içinde ise parmağın durumu eskisinden ayırt edilemeyecek kadar iyiydi. Parmağına...
  3. Mangodan gelen mucize

Mangodan gelen mucize

mangonun yararlari mangonun faydalari faydaları yararları mango nun faydalari Bilmediğimiz ne faydaları var Mango Suyu; Gözler ve cilt için faydalıdır. Kansere karşı vücudu koruyucu etkisi vardır. Serbest radikalleri yok eden beta karoten bakımından zengindir.Vücudumuz, beta karoteni aynı zamanda A vitamini yapmak için kullanır ki, A vitamini de cilt, göz ve akciğer sağlığımız için önemlidir...
  4. Doğadan gelen güzellikler

Doğadan gelen güzellikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Doğadan gelen mucize; Yer Elması

Doğadan gelen mucize; Yer Elması

hamilelikte yer elması yer elmasının faydaları hamilelikte elmasının faydaları elması oyunları mucize yerler Yer elması mı? Hiç denemedim, nasıl bir şey, faydalı mı, neye benziyor?Demeyin..O kadar çok faydası var ki en kısa zamanda yemelisiniz. Sizde daha önce yer elması tüketmeyen takımdan mısınız yoksa? Bu yazımız hepinize ışık tutarak bu mucizevî sebzenin tüketilmesinin vücudumuz için ne...

Sayfayı Paylaş