gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bülbül yaptım seni güllere yazdım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bülbül yaptım seni güllere yazdım bülbül yaptım seni güllere yazdım [​IMG]

bülbül yaptım seni güllere yazdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gül yapımı

gül yapımı

ipten gül yapımı ipten çiçek yapımı tığ ile gül simli tığ ile çiçek video herkesin kolaylıkla yapabileceği tığ işi gül modeli şapkanıza,çantanıza takabilirsiniz simli iplerden yaparak broş olarak kullanabilirsiniz gülün büyüklüğüne göre zincir çekiniz resimdeki gül için 34 zincir çekiniz sonra 31 zincir halkasına 4 tane trabzan yapınız iki zincir atlayınız 28 zincir halkasına 5 tane trabzan...
  2. Gül Ve Bülbül Hikayesi

Gül Ve Bülbül Hikayesi

Çok eski zamanlarda birgün birdelikanli varmis...Budelikanli çok zengin bir ailenin kizina asik olmus.Ama kizdelikanli fakir diye ona yüz vermiyormus. Genç bir yilbasi gecesi bütün cesaretini toplamis ve kizi yilbasi gecesi balosuna davet etmek için evine gitmis. Kapiyi genç kiz acmis.Kiza kendisini yilbasi gecesi balosuna davetetmeye geldigini, birlikte dans etmek istedigini söylemis.Kiz...
  3. Güllerle bülbülleri kıskandıran aşk

Güllerle bülbülleri kıskandıran aşk

kıskandıran aşk sözleri kıskandıracak sözler kıskandıran sözler kıskandırıcı kiskandirici Ünlü Yönetmen Mustafa Altıoklar Nişanlısı Nehir Erdoğan ile Ayrıldıkları Dedikodularına Açıklık Getirdi: Nehir Taşıdığı İlişkinin Ciddiyeti, Mahremiyeti ve Kutsallığına Asla Bir Zarar Getirmedi. Ben Ona Kefilim.. ÜNLÜ YÖNETMEN MUSTAFA ALTIOKLAR NİŞANLISI NEHİR ERDOĞAN İLE AYRILDIKLARI DEDİKODULARINA...
  4. :::bülbülün güle olan aşkı:::

:::bülbülün güle olan aşkı:::

*Hergün geçtiği o yolda, sayısız güllerin bulunduğu bir de bahçe vardı bülbülün. Kiminle geçse o bahçenin yanından; yanındakiler güllerin büyüsüne kapılıp, güllerin ne kadar güzel olduğundan bahsederdi. O ise aldırış etmeden "Alt tarafı gül işte" der geçerdi bahçenin yanından. Güllere bakmazdı bile. Sevmek istemezdi gülleri. Solardı çünkü güller, terkederdi bir süre sonra. Ha! Bir...
  5. Yunus Bülbül - Gonca Gülüm 2010

Yunus Bülbül - Gonca Gülüm 2010

yunus bülbül gonca gülüm yunus bülbül gonca gülüm 2010 Yılların sanatçısı Yunus Bülbül den yepyeni bir albüm "Gonca Gülüm" sevenleriyle buluştu. Bakalım sanatçı albümüne hangi parçalara yer vermiş:) 1. Gonca Gülüm Söz & Müzik: Yunus Bülbül 2. Doğum Günüm Bana Geldiğin Gündü Söz: Yunus Bülbül Müzik: Gönül Şen 3. Vatanım Gibisin Söz & Müzik: Yunus...

Sayfayı Paylaş