gebe
  1. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Buna da pes artık! Bence demeyin :)

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında Her Damlam Sen tarafından paylaşıldı.

Sevgilinizle bir yerde otururken biri gelip sevgilinize, aa oğlum geçen hafta senin sevgilin sarışın (sizin olmadığınız kesinse) değil miydi dese ne yaparsınız?

Son düzenleme: 27 Mayıs 2011
  2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hahahh kadin karistirmis derdim.

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Demekki artık esmerlerden hoşlanıyor cicim derdim :D hahaha

pamukşekeri bunu beğendi.
  4. yesilgosluMELEK

yesilgosluMELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu değilde buna benzer bişey yaptım bigün bi erkek arkadaşımı gördüm dışarda yanındaki sevgilisiymiş ama çocuktan büyükmüş zaten kız
    biz mrb mrb derken ben dedimki çocuğa kıza göstererek ablanmı :D:D:D kız şöyle bi hönk oldu
    çocuk : yok hayır sevgilim diyince zor toparladım aa aynı ablana benziyo falan
    o safta demesinmi sen ablamı daha önce gördünmü ki ::DDD
    ama resmen kıza bakarak ablanmı dedim :D ama napim çocuktan çokçokkkk kart duruyodu kız ablası gibi aynı

sugar_kiz ve pamukşekeri bunu beğendi.
  5. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ahaahahhah senin ki daha pes doğrusu dedirtecek tiptenmiş canım :) ama anlattığım şey benim başıma gelse hiç iyi olmazdı bak :)

pamukşekeri bunu beğendi.
  6. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    çok gzl yapmışsın bnce süpersin

nurdi ve pamukşekeri bunu beğendi.
Buna da pes artık! Bence demeyin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık annesiniz buna alışın: )

Artık annesiniz buna alışın: )

9 ay süren zorlu süreç sona erdi. Artık annesiniz. Peki nasıl iyi bir anne olunur? Doğru bir annelik nedir? Bu sorular aklınıza geliyorsa, hemen bunları aklınızdan silin. Çünkü; iyi annelik - doğru annelik diye bir şey yoktur. Önemli olan, çocuğunuzun ihtiyaçlarını dikkate almak, bunu yaparken kendinizi de düşünmektir. Doğum sonrası hormonal ve ruhsal değişimler en üst seviyelerde...
  2. Pes artık yaaaaaaa

Pes artık yaaaaaaa

trenin haline bakın :)içler acısı...
  3. Çocuğunuza Bunu Demeyin

Çocuğunuza Bunu Demeyin

hahaha :DKomik
  4. Bu Kadarına da Pes.!

Bu Kadarına da Pes.!

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu.. Neyse ben anıma geçeyim:tasu: Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten...
  5. Japonlar bunu da yapmış...

Japonlar bunu da yapmış...

Az önce okuduğum bir maiile ile bu japonlar bunu da mı yapmış helal olsun dedim. Japonlar için önemli bir simge olan sakura ağacının kağıttan yapmışlar. Ama bu kağııttan ağaç çiçek açıyor. Kağıttan dalları birleştiriyoruz. Özel kabına özel sıvısından koyuyoruz. Ağacı bu kaba alıp dallarını belirtilen yerden kesiyoruz. 4-6 saat arasında ağacımız çiçek açıyor. Sizde bu mucizeye tanık olmak...

Sayfayı Paylaş