Burasıda iKiMiZiN dünyası- AuSSie&AşKı

özledim seni kocacığım

Özledim seni bebeğim
Özledim seni gel artık
Ne zaman bitecek,
Bu hasretlik, bu uzaklık,
Eskiden olduğu gibi
Ellerim,ellerini, tutmak ister.
Özledim, seni özledim.
Bekletme bu ıssız sokaklarda
Ilık nefesini özledim.
Özledim,kokunu gülüşünü,
Özledim,o sıcak gülüşünü,
Gel artık, gel sevgilim.
Sarıl bana, çok özledim.
Kaç zaman oldu.
Sayamadım,seni görmeyeli...

[sıze=5]özledim seni kocacığım[/sıze]

[sıze=5]özledim seni bebeğim[/sıze]
[sıze=5]özledim seni gel artık[/sıze]
[sıze=5]ne zaman bitecek,[/sıze]
[sıze=5]bu hasretlik, bu uzaklık,[/sıze]
[sıze=5]eskiden olduğu gibi[/sıze]
[sıze=5]ellerim,ellerini, tutmak ister.[/sıze]
[sıze=5]özledim, seni özledim.[/sıze]
[sıze=5]bekletme bu ıssız sokaklarda[/sıze]
[sıze=5]ılık nefesini özledim.[/sıze]
[sıze=5]özledim,kokunu gülüşünü,[/sıze]
[sıze=5]özledim,o sıcak gülüşünü,[/sıze]
[sıze=5]gel artık, gel sevgilim.[/sıze]
[sıze=5]sarıl bana, çok özledim.[/sıze]
[sıze=5]kaç zaman oldu.[/sıze]
[sıze=5]sayamadım,seni görmeyeli...[/sıze]​
canımm benimm köşen o kadar güzel ki yazılarını okudukça kendimi dinliyorum sanki allah tez zamanda kavuştursun seni alp ine çok mutlu olun inşallah.

canım yaa şu an seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamamm..rabbim sabır güçç versin bitanemm :uhu:

bendee anlıyorumm sizi çookk hemdee :uhu:
canım benimmm köşenn cokkk güzel olmuşş ellerine yüreğine saglıkk bidenem...
allahımm sizi mutluluk yagmurundaa şemsiyesiz bıraksınn bitanem...
güçlüü oll bunlardaa gececek balımm...
tez eldenn rabbim seni sevdiğine kavuştursun bir daha ayrılıkk yüzü göstermesinn sana bitanem....

bendee anlıyorumm sizi çookk hemdee :uhu:
canım benimmm köşenn cokkk güzel olmuşş ellerine yüreğine saglıkk bidenem...
allahımm sizi mutluluk yagmurundaa şemsiyesiz bıraksınn bitanem...
güçlüü oll bunlardaa gececek balımm...
tez eldenn rabbim seni sevdiğine kavuştursun bir daha ayrılıkk yüzü göstermesinn sana bitanem....
İyiki varsınız meleklerim yaa ... Sizlerde olmasanız kimlerle teseellii olacağım hiiiç bilmiyorum.. Sayfamı boş bırakmadıgınız için beni yanlnız bırakmadıgınız için çok ama çoookkk teşekkür ediyorum..... Sayılı gün çabuk geçerr sözlerine kendimi kandıraraktann avutuyırum.. rRabiiim kimseyi sevdiginden ayrı bırakmasın cok zormuş... Askere gitmeden önce daha kolay olacağını sanmıştım ama öyle değilmiş...
Herkese hayırlı teskerelerr.... Gamselim Allahım senide sevdiğine bağışlasınnn sonsuzz mutlu olun inşallah.....

canım yaa şu an seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamamm..rabbim sabır güçç versin bitanemm :uhu:
.... Allah razı olsun canım yaaa... Gerçekten de zor.. insan yaşamayınca bazı şeyleri anlayamıyor demi... Rabbim inşallah tez zamanda kavuşturur seni sevdiğinee.. Askerlik düşecek miş gibi sölentiler var inşallahh 3 ay daha kısalırr zaman ve sende sevdiğine biran önce kavuşursun... Allaha emanet ol hersey gonlunce olsun .....

.... Allah razı olsun canım yaaa... Gerçekten de zor.. insan yaşamayınca bazı şeyleri anlayamıyor demi... Rabbim inşallah tez zamanda kavuşturur seni sevdiğinee.. Askerlik düşecek miş gibi sölentiler var inşallahh 3 ay daha kısalırr zaman ve sende sevdiğine biran önce kavuşursun... Allaha emanet ol hersey gonlunce olsun .....

evett yaa öyle bir söylenti var bende öyle duydum..inşş 12 ay olur yaa dün duydum çok sevindim inş kabul edilir amiin :D 3 ay da 3 ay valaa demi...gerçekten zormuş dışardan bakıldığı gibi gözükmüyor..bekleyen için daha zormuşş..

Geri