gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

büyük ve küçük ponpon

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

büyük ve küçük ponpon nasıl yapılır

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafir; Ponpon dan kastınız ne tam olarak anlamadım.Fakat anladığım gibiyse ,hazırladığım resimden bakarak yapabilirsiniz..

canımınici, TİTAN, geveze ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay okul zamanimizda cok yapardik... simdi eger bunu görmeseydim nasil yapildigini unutmustum... :D..
    ogluma yelek örüyorum aceba ponponlumu yapsam ?? :D:D

canımınici ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Hiç yapmadım ama resimleri hazırlarken öğrendim gibi:D:D

büyük ve küçük ponpon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Kızın Büyük Aşkı

Küçük Kızın Büyük Aşkı

Gec kaldimgec.Anne beni niye uyandirmadinnnnnnn"yataktan bir hamleyle kalkti.Dershane saati gelmistinerdeyse.melek 16 yasinda lise son ögrencisiydi.Yasina göre olgun alimli bir genckiz olup cikmisti.Ama diger kizlar gibi odasini sanatci posterleri suslemiyordu.O hep baskalarindan duydugu aski henuz tadamamisti.arkadaslari daha lise birde erkeklerle dolasmaya baslamislardi.Oysa hep uzak...
  2. Ponpon İpten Örgü Atkı ve Yapılışı

Ponpon İpten Örgü Atkı ve Yapılışı

atkılar ve yapılışları ponpon ipten atkı yapılışı ponpon ipten atkı iple örgü ponponlu Ponpon ipten çok hoş bir atkı modelini yapılışıyla birlikte sizler için paylaşıyorum
  3. Küçük banyonuzu büyük gösterin

Küçük banyonuzu büyük gösterin

Evet melişler...Eğer banyonuz küçükse ve ona büyükmüş gibi bi hava vermek istiyorsanız aşağıda size sunacağım fikirleri uygulamanızı öneririm.. Evet, küçük bir banyo çok sevimli ve sıcak olabilir ama bir yandan da klostrofobi yaratan sıkış tepiş bir yer de olabilir. Dekorasyon stilinizle, sessiz, sofistike ve bir mücevher kutusu gibi parlayan büyüleyici bir banyoya sahip...
  4. Büyük ve küçük kan dolaşım sistemi nedir

Büyük ve küçük kan dolaşım sistemi nedir

Arkadaşlarım bir araştırma için bana büyük kan dolaşımı ve küçük kan dolaşımı ne demektir anlatabilir misiniz lütfen ?
  5. Küçük Salonlara Büyük Dekorasyonlar

Küçük Salonlara Büyük Dekorasyonlar

dekorasyon dekoratif dekoral dekoral aynalar Küçük Salonunuz var ise Bu konumuz tam da sizlere göre melekler :) Ufak tefek hareketlilikle salonlarınızı baştan yaratacak ve size ayaklarınızı uzatıp kahvenizi yudumlamanız kalacak :) salonunuz küçük ama siz şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız sizlerle paylaşacağımız bu Dekorasyon modellerini incelemenizi tavsiye ederim melekler :D:D

Sayfayı Paylaş