Ponpon Yapımı (Video)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ponpon yapımı video ponpon, örgülere, hırkalara, patiklere, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Bebek hırkalarına yeleklerine,patiklerine, berelere ve hatta atkılara yapılan ponpon yapılışını biliyor musunuz?
    Elde yapanlar da olur ama ben her zaman karton bir daireden yararlanırım,daha düzgün olur.
    Şimdi size videolu anlatımı ekliyorum.Kolay gelsin.. :tik:

metanoyam ve nese355 bunu beğendi.
Ponpon Yapımı (Video) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  2. Karpuzdan Gül Yapımı (Video)

Sevgili melekler, Yemek yapmak hem beceri,hem sabır,hem sevgi işidir.İstemeden zorla yapılan yemeğin ne kadar tadı olabilir ki?Yaptığımız yemeklerin ev halkı ve misafirlerimiz tarafından beğenilmesi de çok hoşumuza gider. Yemeğin beğenilmesinde lezzeti kadar albenisi de büyük önem taşır.Ufak tefek dokunuşlar,şıklıklar yemeği görsel bir şölen haline getirir. Bu işi en iyi yapanlar ise bu...
  3. Ponpon Yastık

ponpon yapımı, yapılışı, videosu, yapımı burada arkadaşlar Bu cici,rengarenk yastığı çok sevdim.. Ben yapamam ama yapabilecek kabiliyete sahip şanslı bayanları böyle alalım:)
  4. Resimli Video Yapımı

Resimli Video Yapılışı Resimli Kolay Video Nasıl Yapılır Programsız resimli video yapılışı Sevgili melekler, bu yazımızda programsız video yapılışını resimlerle sizlere anlatmaya çalışacağız.. :) Öncelikle Başlattan Programlara Geliyoruz arkadaşlar Programlar menüsünden Windows Movie Maker Programını açın.. Proğram İlk açılışta karşınıza böyle bir ekran çıkacak Videomuzda...
  5. Kışlık El Örgüsü Boyunluk Yapımı(video)

örgü boyunluk, el örgüsü boyunluk, kışlık boyunluk Sevgili melekler, kış gelip çatmadan ufak ufak örgü örmeye başlamalı, varsa eksiklerimiz tamamlamalıyız. Örerken hem boş vakitlerimizi değerlendirebileceğimiz hem de kendimiz dışında eşimize dostumuza hediye edebileceğimiz el örgüsü boyunluk nasıl örülür, buyrun videodan birlikte öğrenelim... [media]

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Ponpon Yapımı Video

,
  2. boyunluk icin ponpon yapimi

,
  3. ponponla yapılan perdenin anlatimi