gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ç harfi ile başlayan meyveleri yazarmısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. Buraya ç harfi ile başlayan meyveleri yazarmısınız lütfen? İsim şehir oynarken çok zorlanıyorum kızlarımla :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ç harfi ile başlayan meyveler şunlardır:
    Çilek

Çekirdek

Çiğdem

Çam fıstığı

Çakal eriği

ç harfi ile başlayan meyveleri yazarmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. A  harfi ile başlayan türküler

A harfi ile başlayan türküler

harflerin türküsü uçun kuşlar uçun izmire doğru hikayesi Arap Atı Gibi Sallar Başını Şanlıurfa-Yöre Ekibi-TRT Müz. Dairesi Başk. Arap Atı Gibi Sallar Başını, Ne Söyledim Yaktın Kara Kaşını, Kara Gözlüm Sil Gözünün Yaşını. Vermem Seni Yâd Ellere Sevdalım Hey, Kaşı Gözü Kirpikleri Belâlım Hey. Arap Ati Binme Yinen Yorulmaz, Beşli Mavzer İle Bir Genç Vurulmaz, Çeyrek Altın İle Bir Yar...
  2. C - Ç ile başlayan rahatsızlıklar

C - Ç ile başlayan rahatsızlıklar

Cinsel soğukluk : Tam manasıyla tatmin olamayan kadının cinsel ilişkiye gereği gibi cevap vermemesine; tıp dilinde firijidite denir. Nedeni daha çok ruhsaldır. Çarpıntı : Tıp dilinde palpitasyon denilen çarpıntının nedenleri çeşitlidir. Bir kalp hastalığı söz konusu değilse; fazla sigara içmek, alkol, yorgunluk, sinirlenmek, kansızlık, hazımsızlık, çay, kahve veya zehirlenmelerden...
  3. C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri C İle Başlayan Bitkiler En son sizlerle paylaştığımız B harfinden ünlüler adlı konumuzun ardından bu sayfamızda c harfine geçiyor ve C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri sizlerle paylaşıyoruz sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz... Ceviz - Juglans. (Ağaç cinsi) Cezayir menekşesi - Vinca major. (Bitki türü) Ciğer otu -...
  4. C Harfi İle Başlayan Bisiklet Markaları Nelerdir ?

C Harfi İle Başlayan Bisiklet Markaları Nelerdir ?

C İle Başlayan Bisiklet Markaları Hangileridir Bisiklet Markaları C İle Başlayan Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz c ile başlayan bitki isimleri ardından bu sayfamızda da C İle Başlayan Bisiklet Markaları Hangileridir sayfamıza ekliyoruz... Carraro Cananas Cika Cansın Crystal Baby
  5. İngilizce Y harfi ile başlayan hayvanlar

İngilizce Y harfi ile başlayan hayvanlar

Bu konu;y harfi ile başlayan ingilizce hayvan isimleri,y harfli ingilizce hayvan adları hakkında bilgiler vermektedir. İnternette,bir çok çok kişinin arayıpta bulamadığı Y harfi ile başlayan hayvan isimlerini,ingilizcesi çok iyi olan kardeşimden yardım alarak sizlerle paylaşıyorum..Biraz uğraştırıcı oldu ama amaç insanlığa yardımcı olmaksa,bu keyif verir..İşte İngilizce de Y harfi ile...

Sayfayı Paylaş