gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

C ile başlayan bilmeceleriniz varmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarımla oyun oynarken lazım oluyor bana c harfiyle başlayan bilmece yazarmısınız acaba, çok olursa daha iyi :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Çarşıdan alınmaz
    Mendile koyulmaz

Tadına doyulmaz

(Uyku) (Z. Eyüboğlu)

Çadır üstüne

saçılmış buğday taneleri.

(yıldızlar) (Y.Vasilyev-F.Kirişçioğlu)

Çektim ipi

Gelir kulpu

(Kabak) (Z. Eyüboğlu)

Çadır üstünde

bir kaşık yatar.

(ay)

(Y.Vasilyev-F.Kirişçioğlu)

Çat çat hamam

Kurnası tamam

Aldığım kızın

Babası imam

(Saat) (Z. Eyüboğlu)

Çın çın tastadır

Kambur oğlu hastadır

Ne yemek yer ne bir şey

Ne acayip ustadır

(Saat) (Z. Eyüboğlu)

Çipil çipil suya girdim

Çipiltisini duymadım

Buyonca manto giydim

Kırpıntısı görmedim

(Ölü kefen) (Z. Eyüboğlu)

C ile başlayan bilmeceleriniz varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. C - Ç ile başlayan rahatsızlıklar

C - Ç ile başlayan rahatsızlıklar

Cinsel soğukluk : Tam manasıyla tatmin olamayan kadının cinsel ilişkiye gereği gibi cevap vermemesine; tıp dilinde firijidite denir. Nedeni daha çok ruhsaldır. Çarpıntı : Tıp dilinde palpitasyon denilen çarpıntının nedenleri çeşitlidir. Bir kalp hastalığı söz konusu değilse; fazla sigara içmek, alkol, yorgunluk, sinirlenmek, kansızlık, hazımsızlık, çay, kahve veya zehirlenmelerden...
  2. A İle Başlayan Bilmeceler değişik ve güzeller:)

A İle Başlayan Bilmeceler değişik ve güzeller:)

A Harfi İle Başlayan Bilmeceler Bilmeceler A İle Başlayan Bilmece sever misiniz bilmem ama ben küçükken "çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane (Nar)" bilmecesine bayılır ve babamdan, hep bize bilmece sormasını isterdim. Bir çok bilmeceyi de unuttum ne yazık ki:S Sevgili Melek'ler, bu ramazan ayında, oruçluyken vakit geçsin diye ve yeni değişik bilmeceler de öğrenin diye,...
  3. C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri C İle Başlayan Bitkiler En son sizlerle paylaştığımız B harfinden ünlüler adlı konumuzun ardından bu sayfamızda c harfine geçiyor ve C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri sizlerle paylaşıyoruz sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz... Ceviz - Juglans. (Ağaç cinsi) Cezayir menekşesi - Vinca major. (Bitki türü) Ciğer otu -...
  4. C Harfi İle Başlayan Bisiklet Markaları Nelerdir ?

C Harfi İle Başlayan Bisiklet Markaları Nelerdir ?

C İle Başlayan Bisiklet Markaları Hangileridir Bisiklet Markaları C İle Başlayan Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz c ile başlayan bitki isimleri ardından bu sayfamızda da C İle Başlayan Bisiklet Markaları Hangileridir sayfamıza ekliyoruz... Carraro Cananas Cika Cansın Crystal Baby
  5. acil c ile başlayan bayan isimleri

acil c ile başlayan bayan isimleri

Kızalr c ile başlayan bayan isimleri arıyorum ne olur yardım edin, acil biraz :S

Sayfayı Paylaş