gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

çabuk elde edilen biri misiniz?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, İnsanlar size çok yakın mı yoksa çok uzak mı davranırlar? Yanınıza gelip kolayca arkadaş olabilirler mi? İnsanlara ne kadar yakın olduğunuzu test edin, öğrenin

Kolay Elde Edilir Biri misiniz?

burdan teste buyurun kızlar :dil:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Eylül 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim Link olmuyor :)
    daha dogrusu Link yok :D:D

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anam bu nebiçim test ne beklodum ne çıktı şikayet edecem valla nerde millet nerde devlet bıktık artıkın kandırıonuz bi vatandaşları hep :seker: :sinir:

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    test te sorun yok kızlar
    çözebilirsiniz

5. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm yorum yapamak isterdim fakat ne yazıkki bir konu bulamadım

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Dost canlısısınızDışarıdan gelen ve sizin gönderdiğiniz enerjilere daima açıksınız. Ancak insanları yanınıza çekmeniz yetmez aynı zamanda onları hayatınıza dahil etmeniz de gerekir. İnsanlar yanınıza geldikten sonra sizinleyken rahat etmeliler. Canayakın olurken zamanınızı iyi kullanmaya ve özel yaşamınızı ijmal etmemeye çzen gösterin.

tskler paylasim icin :):)

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ahanda ben Test Sonucu : Dost canlısısınız

Dışarıdan gelen ve sizin gönderdiğiniz enerjilere daima açıksınız. Ancak insanları yanınıza çekmeniz yetmez aynı zamanda onları hayatınıza dahil etmeniz de gerekir. İnsanlar yanınıza geldikten sonra sizinleyken rahat etmeliler. Canayakın olurken zamanınızı iyi kullanmaya ve özel yaşamınızı ijmal etmemeye çzen gösterin.

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ben de kesin dost canlısıyımdır :seker: çözmeme bile gerek yok hahaha

çabuk elde edilen biri misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Red edilen kız elini kana buladı....

Red edilen kız elini kana buladı....

muratlı kızları muratlıdan haberler Red edilen kız elini kana buladı Tekirdağ"ın Muratlı ilçesinde Elmas Bahadır (28), erkek arkadaşı Yücel Altıntaş"ı (26) kendisiyle evlenmek istemediği gerekçesiyle tabancayla öldürdü. Muratlı"da fabrikalara işçi taşıyan servis otobüsünde şoförlük yapan Yücel Altıntaş, dört yıl arkadaşlık yaptıktan sonra ayrıldığı sevgilisi Elmas...
  2. Bir Mıknatısla Elektrik Akımı Elde Edilebilir Mi?

Bir Mıknatısla Elektrik Akımı Elde Edilebilir Mi?

mıknatısla ilgili deneyler mıknatıs ile ilgili deneyler elektrik ile mıknatıstan enerji elde etme elektrikle DENEYİN AMACI: Bir mıknatıs ve bobin yardımıyla elektrik elde etmek, indüksiyon akımı kavramak. HAZIRLIK SORULARI: Kapalı devre halinde bulunan bir iletkende elektronları çift yönlü hareket ettirerek sürekli bir elektrik akımı elde edebilir...
  3. Ucuz oto için elinizi çabuk tutun

Ucuz oto için elinizi çabuk tutun

ÖTV indirimini fırsata çeviren tüketiciler otomobil satın almaya koşarken, uzmanlar uyarıyor. Otomotiv Yetkili Sanayicileri Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alaattin Yüksel, ÖTV indirimi uygulamasının özellikle binek otomobil satışlarını olumlu etkileyeceğini ve stokların eritilmesinde büyük yarar sağlayacağını söyledi. Bu dönemin tüketici açısından tam otomobil alım zamanı...
  4. Ojeniz Çabuk Kurusun İster misiniz?

Ojeniz Çabuk Kurusun İster misiniz?

Bu sayfa; Ojeniz Çabuk Kurusun İster misiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, acilen çıkacaksınız ve son rötuşları yapıyorsunuz fakat o da ne? Ojeniz kenarından bozulmuş, nasıl da farketmediniz! Oysa ojenizi çabuk kurutmayı bilseydiniz bunlar olmazdı. Siz en iyisi şimdiden bu yolları öğrenin ve acilen evden çıkmak gerektiğinizde ojelerinizi düzeltmekle vakit...
  5. Böyle Bir El Çabukluğu İzlediniz mi? :D

Böyle Bir El Çabukluğu İzlediniz mi? :D

ilginç videolar komik videolar el çabukluğu Sevgili melekler, işini hakkıyla yapan illüzyonistlere her zaman saygı duymuşumdur ama şimdi izleyeceğiniz videodaki gibi hem eli çabuk, hem komik hem de ilgi çekici bir gösteri şimdiye kadar az izlemişimdir. Şimdi arkanıza yaslanın ve el çabukluğu nasıl yapılırmış görün :D:D http://www.youtube.com/watch?v=GnTko-BTB5Y

Sayfayı Paylaş