gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çağlar Ertuğrul Resimleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çağlar Ertuğrul çok hoşuma gidiyor yakışıklı buluyorum bence ekranların çok kazanan isimlerinden daha da yakışıklı o ne gözler dimi ya :) Kızlar sizden Çağlar Ertuğrul Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çağlar Ertuğrul Resimleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Bu adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum eski bir tanıdığa benziyor zaten ve o sesi of off ki ne offf
  2. Mehmet Erdem Resimleri var mı

Mehmet Erdem Resimleri var mı

Merhaba sizden Mehmet Erdem Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum ve şimdiden Mehmet Erdem Resimleri paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.
  3. Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları

Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları

Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları Çağlar Ertuğrul resim Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi Benim İçin Üzülme dizisinde rol alacak olan yakışıklı genç oyuncu Çağlar Ertuğrul resimleri sunuyor ve yakışıklı oyuncunun tüm hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz:)
  4. Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Bu konu benim için üzülme dizi oyuncusu Çağlar Ertuğrul resimlerine yer vermektedir. İzleyiciyi ekran başına bağlayan Mahsun Kırmızıgül'ün yepyeni dizisi "Benim İçin Üzülme" gün geçtikçe dizi konusu ve oyuncuları ile ilgi toplamaya devam ediyor. Dizi de Sinan karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, muhteşem gözleri ve düzgün fiziği ile genç kızların ilgisini çekmeye başladı...
  5. Diriliş Ertuğrul Solak mı ?

Diriliş Ertuğrul Solak mı ?

ertuğrul gazi solakmıydı,ertuğrul gazi sol elinimi kullanıyordu,diriliş ertuğrul solakmı Ertuğrul Gazi’yi oynayan engin altan Düzyatan’ın kılıç kullanırken ve yemek yerken sol elini kullanması izleyicilerin dikkatini çekince, önceki gün yayınlanan dizinin ardından en çok konuşulan konu bu oldu. Konuyla ilgili tarih danışmanlarından Prof. Feridun Emecen ‘Solak olup olmadığını kesin olarak...

Sayfayı Paylaş