gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir haberde Benim İçin Üzülme dizisinde Çağlar Ertuğrul diye birinin oynayacağını okudum. Kim bu Çağlar Ertuğrul, hoş çocuk :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Doğum Tarihi: 05 Kasım 1987 Boy ve Kilo : 188 / 80
    Saç rengi Kestane
    göz rengi Yeşil
    ten rengi Buğday
    okuduğu okullar : Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği , Akademi 35 Buçuk Sanat Evi
    Bildiği Yabancı Diller : İngilizce ( Çok iyi ) , Almanca ( İyi )
    Oynadığı reklamlar Reklam : Rocco Sıkısakız Reklamı , Pınar Krem Peyniri , Turkcell
    oynadığı Tiyatro : “Romeo ve Juliet “ , “Yobaz” , “Kaos Teorileri”

Çağlar Ertuğrul Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Benim İçin Üzülme’de rol alacak Çağlar bu dizide Öykü Çelik ve Fulya Zenginer’le başrol oynayacak

Çağlar Ertuğrul, Koç Üniversitesi, makina Mühendisliği bölümünden mezun Aynı zamanda, Akademi 35 Buçuk Sanat Evinden oyunculuk eğitimi var Mesleği oyunculuk Spor yapmayı çok seven genç oyuncu, Basketbol, Tenis, Futbol, Voleybol ile ilgileniyor Çok iyi derecede İngilizce ve iyi derecede Almanca Biliyor Ayakkabı numarası 45 Kıyafet bedeni L Daha önce bir kaç reklamdan tanıdığüımız bir sima aslında Rocco Sıkısakız Reklamı , Pınar Krem Peyniri , Turkcell gibi reklamlarda oynayan genç oyuncu aynı zamanda tiyatroda da rol almış

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonun Zaman İçinde Gelişimi hakkında bilgi verin

Televizyonun Zaman İçinde Gelişimi hakkında bilgi verin

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde sizlere televizyonun hayatımızda ki olumlu ve olumsuz etkileri hakkında bilgi istemiştim. Şimdi ise sizlerden yine televizyon hakkında bir bilgi rica ediyorum ve Televizyonun Zaman İçinde Gelişimi hakkında bildiklerinizi yazmanızı bekliyorum.
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları Resimleri ve bilgileri

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları Resimleri ve bilgileri

Benim İçin Üzülme oyuncuları Benim İçin Üzülme dizisinde kimler oynuyor Müziği bıraktıktan sonra televizyon da başarılı işlere imzasını atan Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi, pek yakında ekranlarda Karadeniz fırtınası estirecek Melek'lerim. Benim İçin Üzülme dizi oyuncuları isimleri ve resimlerine bu sayfamızda, diziyi merakla bekleyen tüm arkadaşlarımız için paylaşıyoruz. Yakında...
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

Benim İçin Üzülme Dizisi Senaryosu Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

benim için üzülme dizisi konusu benim için üzülme konusu Sevgili melekler yeni yayın döneminde atv ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu hakkında sizleri daha önce bilgilendirmiştik. Bu konumuzda ize Benim İçin Üzülme dizisi konusu ile ilgil elimize geçen bilgileri paylaşıyoruz.. :) Yakında televizyon ekranlarında...
  4. Ertuğrul Özkük Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Ertuğrul Özkük Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Ertuğrul Özkök Hayatı, Fotoğrafları Ertuğrul Özkök Hakkında Bilgi ve Resimleri Sevgili melekler, basın dünyasından ünlü bir isim olan Ertuğrul Özkök hayatı ile karşınızdayız.. 4 Ağustos 1947 İzmir doğumludur. Hürriyet Gazetesi’nin genel yayın yönetmeni ve Doğan Yayın Holding Başkan Yardımcısı. İzmir Namık Kemal Lisesi ve Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın ve Yayın...
  5. Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Bu konu benim için üzülme dizi oyuncusu Çağlar Ertuğrul resimlerine yer vermektedir. İzleyiciyi ekran başına bağlayan Mahsun Kırmızıgül'ün yepyeni dizisi "Benim İçin Üzülme" gün geçtikçe dizi konusu ve oyuncuları ile ilgi toplamaya devam ediyor. Dizi de Sinan karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, muhteşem gözleri ve düzgün fiziği ile genç kızların ilgisini çekmeye başladı...

Sayfayı Paylaş