gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Cansu - His (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Cansu his albümü, 2011 şarkıları, yeni albümü, 2011 yeni albüm şarkıları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Cansu 2011 yılınca piyasaya sürdüğü His adlı albümü ile sizlerle melekler.

Sanatçi: Cansu
    Albüm Adi: His
    Yayin Tarihi: 2011
    Dosya Boyutu: 52.4 MB

Albümdeki Eserler
    01. Hangimiz Daha Yorgun
    02. Geçmiş Geçmişte Kaldı
    03. Gülme Bu Halime
    04. Artık Çok Geç
    05. Ben Yapamadım
    06. Anlamak Zor
    07. Olsan Da Olmasan Da
    08. İki Nefes
    09. Kuşluk Vakti
    10. Yoruldum

Cansu - His (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Cansuyum

Nalan - Cansuyum

İçler acısı, halime bak, içlar acısı Cansuyum ne büyük konuştum Çaresizim aç susuz kaldı yüreğim Cansuyum, seni sevmekti suçum Dönüşü yok yok bunun geri İhanet er geç ödenmeli Sen de yaz bunu yaz da gör bedelini Çare bulunmaz Derdime imdat Yetişin a dostlar yetti bu inat
  2. Cansu Dere

Cansu Dere

cansu dere biyografi cansu dere sila
  3. ben cansu

ben cansu

beko markasının hangi ülkeye ait olduğunu bulmak istiyorum fakat bulamıyorum lütfenn yardmcıı olunn..
  4. Cansu Dere'nin prenses elbisesi

Cansu Dere'nin prenses elbisesi

cansu derenin giydiği gelinlik cansu dere kıyafetleri dere gelinlik cansu dere,ünlülerin kıyafetleri,ünlülerin kıyafetleri 2011,ünlülerin kıyafet modelleri,elbise Cansu Dere'nin Yeşilcam ödülleri gecesinde sunuculuk yaparken giydiği bu beyaz elbiseyi nasıl buldunuz?? Ben açıkçası çok asil ve şık buldum.. Belki çok öyle değişik model ve renkte bir elbise değil ama sadeliğiyle iddalı bu...
  5. Cansu Demirci kimdir

Cansu Demirci kimdir

cansu cansu demirci demirci kaç yaşında sihirli annem oyuncularının yaşları 2011 cansu demirci kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, selana, dizileri, filmleri, kaç yaşında, yaşı, nereli Biz onu "Selana" adlı dizide Lela olarak tanıdık, küçük yaşına rağmen ustalar gibi oyunculuk sergileyen Cansu Demirci, geleceğin başarılı bir dizi...

Sayfayı Paylaş