gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

ÇaPKıN :) :)

Konu, 'Çöplük' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Arkadaşları çok çapkın olan iş adamını artik bir düzene sokmak
    ve evlendirmek isterler.
    Sonunda uygun bir hanim bulup isadamina haber verirler Ama isadami
    kadini yatakta denemeden evlilige yanasmaz :
    '' Ben is adamiyim. Numune görmeden böyle bir ise karar veremem.' !!!
    Mesaj kadina iletilir ve cevap gelir.
    ''Ben de iş kadiniyim. Numune veremem ama istedigi kadar referans
    gösterebilirim.'' !!!

:minik:

ÇaPKıN :) :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çapkın Sertaç

Çapkın Sertaç

"Avrupa Yakası"nın Sertaç’ı Yavuz Seçkin, bayramın ilk akşamında sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Akşam saatlerinde eğlenmek için Cahide Sayfiye adlı mekana giden Seçkin, çıkışta kız arkadaşıyla görüntülendi. Patlayan flaşlar ünlü oyuncunun rahatını kaçırmasa da, sevgilisi paniğe kapılarak eliyle yüzünü gizlemeye çalıştı. Evlilik konusunda konuşmaktan kaçınan Yavuz Seçkin,...
  2. çapkın teyze

çapkın teyze

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çapkın erkekler

çapkın erkekler

Çapkın Erkeklerı Tanımanın 6 Yolu * Sizi almaya evinizin kapısına geldiğinde, verdiğiniz masum bir merhaba öpücüğü, dilini boğazına sokmaya çalışmasıyla son buluyorsa. * Sizi büyük bir otelin restoranına yemeğe götürdüğünde, vale tarafından hararetle selamlanıyor, resepsiyon memurunun gülümsemesini görmezden geliyor, garsonlar şarap seçimini sormaya bile gerek duymadan getiriyorlarsa... *...
  4. Çapkın Erkek

Çapkın Erkek

yengeç erkeği çapkınmıdır en çapkın burç erkeği boğa çapkın mıdır oğlak çapkınmıdır oğlak mıdır Çapkın Erkek Anne karnında belirleniyor Almanya’daki Chemnitz Üniversitesi bilim adamlarına göre, erkeğin anne karnında maruz kaldığı testosteron (erkeklik hormonu) seviyesi onun çapkın olup olmadığını belirliyor. ‘Ellerine dikkatli bakın’ Araştırmayı yürüten Johannes Honekopp, anne karnında fazla...
  5. Çapkın Koca Yalanları

Çapkın Koca Yalanları

* "Şirket olarak kadın parfümü ve ruj işine girme kararı aldık. Piyasa araştırması yapıyoruz. Ne kadar marka kadın parfümü ve ruj varsa satın aldık. Sürünüp birbirimize sarıldık, öptük yanımızdakini. Bizim 'Satınalma'dan Recep'i tanıyorsun, hayta işi iyice abarttı; öpe öpe bu hale getirdi beni..." * "İçtim. Aslında içtim dediysem çok değil ama bende yalan yok. Akşam iş çıkışı...

Sayfayı Paylaş