gebe
  1. afrodit

afrodit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çaresiz

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında afrodit tarafından paylaşıldı.

slm ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdik internetten okudum hamile kalma riski varmış adet olma dönemim yakındı zaten birlikte olduğumuz günden bi kaç gün sonra adet oldum sizce tehlikeyi atlattım mı

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım walla benim bildiğim kadarıyla hamile olsaydın adet olmazdın diye biliyorumm tabii ablar daha ii bilir...

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm adet olmana ne kadar yakindi bir kac günse adet olman normal hamile olsanda adet olabilirsin yanlis anlama sana hamilesin demiyorum en iyisi sen bi test yap cnm emin olursun

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    canım ya keşke evlenmeden okadr ılereı gıtmeseydın ama bence hamıle deılsın ama suda var ki ınsanın tam ureme zamanı adet donemı oncesı ve sonrasıdır sen bence hemen bı test yap nolur nolmaz

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede test yaptırmalısın emin olmak icin.

çaresiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çaresiz yüreğim

çaresiz yüreğim

.: sen yoksun :. Yine gecenin soğuk yerinde, yine sevdanın en derininde. Can çekişen bir yürek ve kapanamayacak kadar kızarmış, uyumak istese ağır bir acıya sarılan masum bir çift göz… Hangisi daha acı acaba? Seni unutmaya çalışmak için tüm hayallerimden, umutlarımdan ve kendimden vazgeçmek mi? Yoksa sana kavuşmak için, herşeyi elimin tersiyle iterek benlikten çıkmak mı? Eğer her gece,...
  2. çaresiz kaldım

çaresiz kaldım

çaresiz kaldım şarkısı çaresiz kaldım şiir caresiz kaldim siir Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın Birgün pişman olup beni ararsın Unutma ben o artık eski ben değilim Ben değilim sana şarkılar yazan Ben değilim hasretinle yanan Ben değilim yokluğunda ağlayan Unutma ben o artık eski ben değilim Sana cesaret...
  3. Çaresiz maymun.....

Çaresiz maymun.....

Zeka Oyunları,Çaresiz maymun--www.e-oyunlar.com Oyun kendiliğinden başlıyor.AMAC: Maymunu karşı taraftaki hindistan cevizlerine kavuştur. Yön: Fare,Havuz bölümlere ayrılmış, dikkatli bakarsan kareleri görebilirsin. Hangi karenin içine tıklarsan, sağdaki obje oraya yerleşir. Toplam 8 obje var .Ben bi türlü beceremedim bakalım siz becerebilecek misiniz... :serefe:
  4. Sadece Çaresiz...

Sadece Çaresiz...

ßiçare GönLÜm.... Sessiz bir Irmak Gibisin yüreğimde Aktığını kimse duymuyor benden başka gönlümde Uzun uzun düşünüyorum neden Allahìm bu çile? Ufkum durgun....Kelimeler suskun....Çareler kifayetsiz. Yine yorgunum,bitkinim.avareyim ben Belkide bihaber,suçsuz ve masum sen Ne kadar güçlü,sakin olmayı denesem bile ben Ölüyorum biçare,biliyorum olmayacaksın ki hiç sen. Sebebsiz akmayan...
  5. Her derdin çaresi varmı?

Her derdin çaresi varmı?

Bazen sıkılıyoruz, başımıza bir bela geliyor veya bir şeyden korkuyoruz, borcumuzu ödeyemiyoruz. Bunlardan kurtulmak için okunacak bir dua var mıdır? İslam âlimleri buyuruyor ki: Her derdin çaresi vardır. Allahü teâlâ çaresiz dert yaratmamıştır. Yaşamak ve mal sahibi olabilmek gibi dünya nimetlerinin hepsi için sebepler yaratmıştır. Sebebine yapışmayan bu nimetlerden elbette mahrum kalır....

Sayfayı Paylaş