Carolin mi, Cemile mi?

carolınde sadece fizik var yüzü çok itici fareye benziyo suratı:D:D cemilede sade bi güzellik var.cemile bence

insanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama insanı insan yapan ağızdan çıkan sözdür....
güzeli güzel yapan edeptir edep ise güzeli sevmeye sebeptir.

Bu iki sözle anlattığı gibi Cemile :D

Yalnız bir anımı anlatmadan geçemem :D Geçen gün teyzemlerdeydik ve bu diziden konuşuyorduk 3'e giden kuzenim bir şey dedi tam hatırlamıyorum sonra dönüp bize dediki ''Yok bir de Cemile olsaydım''. Bizde baya güldük Carolin mi olmak istiyorsun dediğimizde de Iyyyy kokak Osman(Carolinin dediği gibi dedi) diyor o ben Aylin olmak isterdim dedi :D

tabikide cemile carolin'in yüzü hiçte güzel değil makyajla bişeyler yapamaya çalışıyorlar ama nafile :D olmayınca olmuyor :D ama cemile sade haliyle bilem çok güzel...

insanın iç güzelliği yüzüne yansır, bu durumda tabiki cemile daha güzel, carolinde dünyanın makyajı var o bile içindeki kötülüğü söndüremiyor.

bence cemile.en basdan beri soylerim.makyajsiz bile cok guzel.dizideki rolune bakip soylemiyorum haaa.carolin bana guzel gelmiyor.hatta cirkin ya.neyse oda bir insan

Geri