gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çatallardan notluk yapabilirsiniz melekler.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Notluk modelleri Çatal notluk

Buzdolabı süsünü sevmiyorum. O yüzden birtane düz krem rengi dışında buzdolabı süsüm yok. O buzdolabı süsümüde notluk olarak kullanyorrum:) Özellikle tarife bakarak yemek yapıyorsam kağıdı buzdolabı süsüne sıkıştırıyorum. Hem bakıyorum hem yapıyorum:) Bu çataldan yapılmış notlukları da çok beğendim.

Çatallardan notluk yapabilirsiniz melekler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatal

çatal

sizi bilmem ama be çok severim 2 kere yaptım 50 kere de pastaneden aldım çok seviyorum malzemeler: 1 paket (250 gr) margarin (eritilip soğutulacak) 1 çay bardağı sıvıyağ 1 çay bardağı ılık su 1 tepeleme tatlı kaşığı mahlep 1 paket kabartma tozu 1 yumurtanın sarısı 1,5 çay kaşığı tuz aldığı kadar un(yaklaşık 5 su bardağı) üzerine: 1 yumurtanın akı+çörek otu hazırlanması: 1....
  2. Melekler geçmişe ya da geleceğe yolculuk yapabilirler mi?

Melekler geçmişe ya da geleceğe yolculuk yapabilirler mi?

Meleklerin Allah'ın bildirmesi dışında geçmiş veya gelecekten malumat sahibi olmadıklarına dair deliller vardır. Kur'an'da, meleklerin, geçmişe ait olan eşyanın isimlerini, Hz. Adem (as)'e kadar bilemedikleri ve mazeret olarak da cehaletlerini gösterdikleri ifade edilmiştir: "Biz seni noksan sıfatlardan tenzih ederiz. Senin bize öğrettiklerinden başka bizim hiç bir bilgimiz yoktur."...
  3. Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Ev şeklinde genç yatağı Genç odası için dekorasyon fikri Genç odası takımlarından beğendiğiniz aldınız oda hazır. Ama sihirli bir dokunuşla odayı dahada güzelleştirmek ister misiniz meleklerim? Bu yatak üstünde ev şeklinde perdeyi sizde evinizde dikebilirsiniz meleklerim.
  4. Taşlı Saati evde kendinizde yapabilirsiniz meleklerim

Taşlı Saati evde kendinizde yapabilirsiniz meleklerim

Taşlı saat örneği Taşlı dekorasyon ürünleri Swaroski taşlar artık bir çok yerde satılıyor. Sizde onlardan temin edip istediğiniz bir objeyi taşlarla süsleyebilirsiniz. Taşlı masa saati harika olmuş. Sizde istediğiniz objeyi süsleyerek salon dekorasyonunuza ışıltı katabilirsiniz.
  5. Cibinlikli yatağınız yoksa yapabilirsiniz meleklerim

Cibinlikli yatağınız yoksa yapabilirsiniz meleklerim

cibinlikli yatak örnekleri cibilikli yatak yapımı Eğer tüller eşliğinde prensesler gibi uyuyuo uynamak istiyorsanız, bu cibinlikli yatak modeli sizde evinizde uygulayabilirsin meleklerim. Tavana monte edilen ahşap ile yatağınızı tülelrle donatabilir, hoş bir yatak odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş