gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkı sözleri Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Cem Adrian hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Cem Adrian'ın Her Aşkın Bir Şarkısı Var adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz.

Bir deniz kıyısında gördü onu gözlerim
    Bir sabah kuytusunda, değdi ona ellerim
    Saçları rüzgar gibi savurur geçer beni
    Taze bir bahar gibi sardı beni sevgilim

Şimdi çok uzaklardan geçmişe bakıyorum
    Gökyüzünde yıldızlar hep onu arıyorum
    Kalbin bir yaprak gibi avcumun içindeki
    O sanki sonbahar gibi sardı beni sevgilim

Sevgilim
    Sevgilim
    Sevgilim

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözü Cem Adrianın Her Yerde Kar Var şarkısının sözleri bir istanbul günü için çok uygun bu gün bende o şarkıyı mırıldanıyorum ama unutmuşum, bana Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkı sözlerini sunuarmısınız
  2. Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri

Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri

Cem Adrian Disco Kralında söylediği şarkı Sen yağmurları sevdiğinde Cem Adrian 28 Ocak Disko Kralında söylediği şarkının sözleri Cem Adrian Sen yağmurları sevdiğinde şarkısı sözleri 28 Ocak Disko Kralında Cem Adiran'ın seslendirdiği Sen Yağmurları Sevdiğinde adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerim. Yarın çok geç olacak Bugün henüz henüz erken Büyüdüdükçe...
  3. İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

İşte size Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü

Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısı sözleri Cem Adrian Her Yerde Kar Var sözleri Merhaba Melek'leerim... Cem Adrian'ın Disco Kralı'nda Ajda Pekkan'ın Her yerde kar var isimli şarkısını seslendirdi ve büyük bir beğeni topladı. Bizde bu sayfamızda Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Cem Adrian Her Yerde Kar Var şarkısının sözü Her yerde kar var...
  4. Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü

Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısı Var Şarkı sözü Arkadaşlar Cem Adrian Her Aşkın Bir Şarkısının sözlerini bilen var mı aranızda?
  5. Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözleri burada!

Cem Adrian Kelebek şarkısı sözü Cem Adrian Kelebek şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Cem Adrian Kelebek adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz arkadaşlarım. İçimdeki sesler Dışımdaki dünya Ve gökyüzünde ben Hep tek başıma. Kalbimdeki izler Yüzümde çiziklerle Hep gökyüzünde Tek, tek başıma. Uçarım...

Sayfayı Paylaş