gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun içmeden hatıralardan sarhoş musun ellerin sanki bak hala ellerimde
    yanıyor duyuyor musun

dostlar seni söylüyor sahi mutsuz musun
    bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun
    herşey gönlünce olmaz demiştim sana
    kaderden kaçılmaz görüyorsun

kimler geldi hayatımdan kimler geçti
    hiçbirisi hasretini gidermedi
    en güzeli senin kadar sevilmedi
    kimler geldi kimler geçti

kimler geldi sorma sakın kimler geçti

korkma bu akşam gelip çalmam kapını
    başkası paylaşıyor alın yazını
    ben sensiz yaşıyorum yasak aşkını
    söylüyorum şarkını

kimler geldi kimler geçti

kimler geldi sorma sakın kimler geçti

Cem Adrian Kimler Geldi Kimler Geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelsin gelsin kim gelsin???

gelsin gelsin kim gelsin???

evet şimdi bu oyunumuz şöyle ben şimdi diyorumki gelsin gelsin forumun en huysuzu gelsin (tabi gelirse):D:D:Dgelen kişide devam ediyor tekrardan gelsin gelsin forumun en... diye artık o boşluğuda siz dolduracaksınız::D
  2. Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Cem Özkan - Kim Demiş Ki

Kim Demiş Ki Kim demiş ki benim sana hiç ihtiyacım yok diye Benim sana havadan sudan daha çok ihtiyacım var Gözyaşların akmasın sakın, sakın canın sıkılmasın Ver bana tüm hüzünlerini senin kalbin kırılmasın Dök bana bütün kederini güzel gözlerin dolmasın Sen bambaşka bir güzelsin bu canıma can verirsin Her anımda her günümde beni baştan fethedersin
  3. Cem Adrian Aşk Bu Gece Şehri Terketti

Cem Adrian Aşk Bu Gece Şehri Terketti

yaz çocuk bu gece ismimi yollarına bu kente anlat ne demekmiş kazı caddelere aşk bu gece şehri terk etti çal çocuk bu gece şehrin tüm kapılarını hüzünle ıslak kelebekler bırak ellerine, söyle; aşk bu gece şehri terk etti "kal" duymayı bekledi "git duymayı değil de... sadece sevilmeyi istedi bu onun suçu değil de... döküldü bu gece yağmur gözlerine, eline, yüzüne al ısıt,...
  4. Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun İçmeden hatıralardan sarhoş musun Ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor Duyuyor musun Dostlar seni söylüyor şahı mutsuz musun Bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun Her şey gönlünce olmaz demiştim sana Kaderden kaçılmaz görüyorsun Kimler geldi hayatımdan kimler geçtı Hiçbirisi hasretini gidermedi En güzeli senin kadar senin kadar...
  5. Cem Yılmaz'ın yeni sevgilisi kim

Cem Yılmaz'ın yeni sevgilisi kim

cem yılmaz resimleri yeni aşkı yeşil çamlı aşkı kimdir merak edenler yazımızda bulabilirler Ünlü komedyen Cem Yılmaz Yeni Aşkı ile gündemde melekler :D:D işte haberimizin detayları; Güzel bir ilişkimiz var Cem Yılmaz’ın Cansu Dere’den ayrıldıktan sonra eski Yeşilçam yıldızlarından Yaprak Özdemiroğlu ile yakınlaştığı ileri sürüldü. ıkili önceki gün Etiler Alkent’teydi. Yılmaz’la birlikte...

Sayfayı Paylaş