gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz İmren - Bulut Oldum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Görsen ne haldeyim Kırık dökük, eski püskü viraneyim İnsaf bi çareyim!!!
    Hem yaralı, hem yıkılmış bir haldeyim
    Öyle bahtsız, öyle yalnız, mutsuzum ki...
    Ne yaptımsa ne ettimse kavuşmadık
    Bulut oldum göklerde
    Yağmura döndüm yağdım yerlere
    Karıştım sellere..
    Bir kuş oldum göklerde
    Hiç yorulmadan seni aradım
    Unutamadım!
    Bir bilsen çok ağladım...

Cengiz İmren - Bulut Oldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz İmren - Vur Beni

Cengiz İmren - Vur Beni

Bir de baktım ne göreyim Havar allahım Gözlerime inanmadım Yandım allahım Al şu mavzer kurşunuyla Vur beni, vur beni Vur zaten öldürdün beni Al bu mavzer kurşunuyla Vur beni, vur beni Vur zaten öldürdün beni Seni sevmekten başka Neydi benim günahım Tek suçum aşık olmak sana Hiç olmaz bu yaptığın Seni sevmekten başka canım Neydi benim günahım Tek suçum aşık olmak sana Hiç olmaz bu yaptığın...
  2. Cengiz İmren - Sana Ne Oldu

Cengiz İmren - Sana Ne Oldu

Nasıl ararım yar nasıl ararım Utanırım seni kie sorarım Bütün gururumu yok ettin ama Onur duvarımı yıktırmam sana Aşk bendendi sevgi benden Ne verdin ki sen kendinden Dertlerinden başka hasretinden başka Yalanlardan başka ne verdin bana... Sana ne oldu, sana ne oldu Ne olduysa olan Hep bana oldu... Sana ne oldu, sana ne oldu Ne olduysa olan Hep bana oldu...
  3. Cengiz İmren - Namerdim

Cengiz İmren - Namerdim

Yıllar sonra seni tesadüfen bulmuşum Ay sen benim minik serçem, benim yavru kuşum x 2 Adını dağlara, taşlara yazmışım ah Aşkımı dört aleme yaymazsam namerdim, namerdim Sana kötü bakamam, kıymazsam namerdim Tırnağımdan saçıma inan seninle doğruyum ahh Seninle yeşerdi bahçem çağladı suyum x 2 Kaybetme korkusuyla hırçınlaşırsa ruhum ahh Sana kötü bakamam, kıymazsam namerdim namerdim Aşkımı...
  4. Cengiz İmren - Kolay Mı

Cengiz İmren - Kolay Mı

Çok sevmiştim aslında Değerimi bilmedin Bir kerecim olsa da Gelip bir şey demedin Nasıl gittin ey zalim geri dön! Bilsen nasıl sevmiştim oy Nasıl da güvenmiştim İnsan gibi yüzüme gülmedin, gülmedin.. Senden sonra kimseyi Sevmedim, sevemedim oy Çekip gitmek kolay mı, kolay mı ayrılmak!!! Sana kırgın değilim Gücenmişim aslında Göğe bakan başımı Yere eğdin sonunda Nasıl gittin ey...
  5. Cengiz İmren - Bilseydim

Cengiz İmren - Bilseydim

Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bitti artık herşey çek git diyorsun Arama sorma diyorsun halimi bilmiyorsun Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü yoluna harcamazdım Bilseydim hasretten her gece ağlamazdım Bilseydim bir tanem bilseydim Bilseydim sana ben delice bağlanmazdım Bilseydim ömrümü...

Sayfayı Paylaş