gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Yasak Aşk

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aşka saygı duymayanı derdimize dert katanı cengiz kurtoğlu aşka saygı duymayanı cengiz kurtoğlu seviyorum tanrım cehennemde yak sen tanrım ellerini tuttuğumda gözlerine baktığımda
    tatlı sözler duyduğumda
    uçuyor uçuyor uçuyor tanrım

aşka saygı duymayanı
    derdimize dert katanı
    bizi hergün ağlatanı
    cehennemde yak sen tanrım

bu aşk yasak olsa bile
    dilden dile düşse bile
    yılda birkez görsem bile
    seviyor seviyor seviyorum tanrım

aşka saygı duymayanı
    derdimize dert katanı
    bizi hergün ağlatanı
    cehennemde yak sen tanrım

Cengiz Kurtoğlu - Yasak Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Küllenen Aşk

Cengiz Kurtoğlu - Küllenen Aşk

küllenen aşk nota sana intizara kıyamıyorum Yıllardır küllenmiş aşkın var bende Aşkın mekan kurmuş yanan gönlümde Beni terkedipte gittiğin halde Sana intizara kıyamıyorum Benim kadar sevene rastlamadıysan Dertlere çare bulamadıysan Gittiğin yerlerde garip kaldıysan Geri dön... O eski yerimizde beklerim seni Üzülme sevgilim affettim seni Bir Mecnun yarattın çöldeyim şimdi Eskiden volkandım...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret İstersen beni de vur, vur da öyle git Aşkımsın sen, gecelerde Yüreğimde, bedenimde İki damla yaş olursun Gözlerimde sözlerimde Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner Gidişin var ya beni, içten içe yıkar Sen olmasan da hayalin bana yeter...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımıza Ağlıyorum

Senin için değil bu yas Ben bahtıma yanıyorum Sana değil bu gözyaşım Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne kendime Aşkımıza ağlıyorum Ağlıyorum ağlıyorum O günlere yanıyorum O tertemiz sevgimize Aşkımıza ağlıyorum Ne gidişin umrumda Ne dönmeni bekliyorum El diline düşürdün Aşkımıza ağlıyorum Doyamadan bitti diye Yalan olup gitti diye Ben ne sana ne...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Aşk Sokağı

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Sokağı

Öyle bir sevdanın içine düştüm Ne siz sorun dostlar ne de ben söyleyeyim Öyle bir aşk ile yanıyorum ki Ne siz sorun dostlar ne de ben söyleyeyim O leyla ben mecnun gibi severken Ne oldu bir anda bu sona neden Bu aşkın en güzel mevsimindeyken Görmedim hiç bahar görmedim neden Aşk sokağında yalnız kaldım Bir köşeye çöküp her gün ağladım Oradan geçenler sorup durdular Terkedildim demeye dilim...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Bir şans ver Allahım seven kuluna Öleceğim bir gün bu aşk uğruna Bir yol var gidiyor mutluluğa O yoldan bir gün ben geçecek miyim Dünyama doymadan gitmem imkansız Terkedip gidenler bence vefasız Gidenler mutlu kalanlar bahtsız Sevip ayrılanlar kalır mı ahsız Aşığım, aşığım delicesine Seviyorum seni ölürcesine Tutuldum feleğin kör cilvesine Öyle çok sevdim ki aşk delisiyim

Sayfayı Paylaş