gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cep'te mesaj terörüne son

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Cep'te mesaj terörüne sonReklam, tanıtım ve duyuru mesajlarından rahatsız olanlara müjde. [​IMG] Süpermarketlerden, parfümerilere, bankalardan perakendecilere kadar pek çok kuruluş reklam amacıyla vatandaşın cep telefonlarına mesaj atarken, bu mesajları almak istemeyenlerin bir dilekçe vermesi yeterli olacak.
    Önceki gün Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kurumun 2008 yılı bütçesiyle ilgili bilgi veren Telekomünikasyon Kurulu 2. Başkanı Galip Zerey, abonelerin istemesi halinde cep telefonlarına gelen reklam ve tanıtım amaçlı kısa mesajları (SMS) engelleyebileceklerini söyledi.
    Hamzaçebi’nin ütüsü
    Komisyonda söz alan CHP milletvekili Akif Hamzaçebi, başından geçen bir olayı anlatarak, “2 yıl önce bir ütü almıştım. O günden bu yana o firmanın tüm ürünleriyle ilgili kampanyaları cep telefonuma mesaj olarak geliyor. Ben bundan son derece rahatsızım. Bunu engellemenin bir yolu yok mudur?” dedi. Bunun üzerine söz alan Zerey, “Biz vatandaşlardan da tanıtım ve pazarlama amaçlı mesajlarla ilgili yoğun şikayet alıyoruz. Bu tür mesajları almamak için ilk kez hat alanların, abone formu doldururken, ilgili kutucuğu işaretlemeleri, eski abonelerin ise bağlı oldukları operatöre yazılı başvurmaları gerekiyor. Bu sayede tanıtım ve pazarlama amaçlı toplu SMS’ler filtre edilerek gönderilmemekte ve engellenmektedir. Dilekçe verirseniz şu anda öyle bir hakkımız var” diye konuştu.

2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    oooooooo sonundaa :D ama bazen işe yarıyo ya :( kimse mesaj atmazsa onlar atıyo saolsun :D :D :D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlıııııııııııık

Cep'te mesaj terörüne son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep'te Adsl kullanımı.

Cep'te Adsl kullanımı.

Evinizde, iş yerinizde veya bulunduğunuz bir yerde internete bağlı bir bilgisayar varsa, cep telefonuzdan internete girmek için extra para vermenize gerek yok. Bilgisayarınızdaki mevcut internet bağlantısını cep telefonunuzla paylaşabilirsiniz. Bunun için bilgisayara bağlı bir bluetooth dongle ve bilgisayarın internete bağlı olması (olmazsa olmaz) yeterli. Telefonda yapmanız gerekenler: 1....
  2. Terör kurbanları son yolculuğunda

Terör kurbanları son yolculuğunda

Terör saldırısında hayatını kaybedenlerden 10'u Güngören Fetih Camii'ne düzenlenen cenaze töreni ile toprağa veriliyor... İşte ayrıntılar Güngören'deki patlamalarda hayatını kaybeden 17 kişiden 10'unun cenaze namazı Fetih Camii'nde kılındı. Adli Tıp Kurumu morgundan alınarak Güngören Fetih Camii'ne getirilen ve Türk Bayrağı'na sarılı Yunus Öztürk, Alim Mantarcı, Halit Öge, Furkan Şentürk,...
  3. En son mesaj kimde kalacak

En son mesaj kimde kalacak

bakalım en son mesaj kimde kalacakk ßende mi Neyy????:yahoo::)
  4. Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Ölmeden son mesajı ha ha ha:) oldu!

Siz şu anda araç kullanıyorsanız ve bu haberi okuyorsanız aman kızlar dikkat edin. Tam ibretlik bir haber düştü ajanslara az önce 18 yaşındaki Taylor Sauer, facebookta “Araba kullanırken Facebook'ta mesaj yazmak tehlikelidir. Ha ha ha!” yazdıktan bir kaç saniye sonra kazada can verdi Huffingtonpost gazetesinin haberine göre ABD'de Taylor Sauer (18) isimli üniversite öğrencisi, arabada...
  5. Meryem Uzerli'nin Son Mesajı!

Meryem Uzerli'nin Son Mesajı!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, bir süredir magazin basının gündeminde yer alan Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu ve diziyi bırakma haberlerinin ardından Uzerli'den yeni bir twitter mesajı geldi. Uzerli yeni mesajında diziye şöyle veda etmiş... “Önce Tims Yapım'a ve bizim ekibe çok teşekkür ediyorum. Bu dizi bana gerçek dostlar kazandırdı. Can bana hep...

Sayfayı Paylaş