gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çesit çesit kek kalıplar harika

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

küçük kek kalıplarında kek tarifi kücük kalıplarında kalıp çeşitleri küçük kalıplarda kalıbı çeşitleri
    ikramlarınıza farklılık katıp konuklarınızı sasırtmak ister misiniz işte yolu buyrun bu kek kalıplarıyla harikalar yaratın.......................

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çesit çesit kek kalıplar harika
    süpermiş bunlar valla çok hoş olur bunlarda yapılan kekleri yemek
    teşekkürler hemşeridaşım :tik:

3. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çesit çesit kek kalıplar harika

ayyyyy.bayıldım insan zevk alarak yapar valla keki pastayı.hele benim gibi düşkünse kek yapmaya.:laugh:

çesit çesit kek kalıplar harika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her telden avatar burda çesit çeşit

her telden avatar burda çesit çeşit

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kelepçeli kek kalıbının gazabına uğruyorum

kelepçeli kek kalıbının gazabına uğruyorum

kelepçeli kek kalıbı kelepçeli kek kalıbında tarifi kalıpta kalıpları kalıbı nasıl kullanılır (benmi kullanmayı bilmiyorum??) merhaba sevgili meleklerim kelepçeli kek kalıbı aldım ilk ve sonraki deneyimlerim rezaletti :raila:size ilk anımı anlatmak istiyorum ramazanda iftara dakikalar kala hamarat ben kekin malzemesini hazırladım hoca Allahu ekber diyo ben kalıba kek döküyorum neysee annem...
  3. ançüezli kalıplar

ançüezli kalıplar

1/2 çorba kaşığı zeytinyağı 2 büyük soğan (piyaz doğranmış) 1 diş sarımsak (ince kıyılmış) 6 ançüez filetosu (30 dakika sütte dinlendirildikten sonra suyla yıkanıp, iyice süzdürülmüş ve temiz bir bezle kurulanmış) 12 siyah zeytin (çekirdekleri çıkarılıp, dörde kesilmiş) Hamuru: 15 g (3 çorba kaşığı) yaş maya (ya da 7 g kuru maya) 250 g (2 su bardağı) sert un bir tutam tuz 1/2 çorba...
  4. Ramazan orucu ve oruç çesitleri

Ramazan orucu ve oruç çesitleri

ramazan harici oruc Ramazan orucu harici kaç çeşit oruç vardır ve o oruçlar nezaman tutulur işte bütün bunların cevabı :tik: Ramazan orucu müslüman , akilli ve ergenlik çagina gelmis kimselere farzdir Ramazan orucu, kameri aylardan Ramazan ayinin bazen 29, bazen 30 gün sürmesine göre 29 veya 30 gün olarak tutulur Oruçlarda niyet önemlidir Niyet kalp ile olur Geceleyin imsaktan önce veya...
  5. Cocostar kek tarifi harika

Cocostar kek tarifi harika

Cocostar kek resimli tarifi COCOSTAR KEK yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi bizyeret eden siz sevgili misafirler, sizlere lezzetli kek tariflerimizden cocostar kek yapılışı hakkında bilgiler veriyor ve değişik tatlar arayan tüm arkadaşlarımıza cocostar kek tarifi denemesini tavsiye ediyoruz. COCOSTAR KEK İÇİN MALZEMELER: 4 yumurta 1 su bardağı şeker 2 yemek...

Sayfayı Paylaş