gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Çicek Tarlaları...Muhteşemm

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Çiçek Çiçek Resimleri

Bahar geldi cicekler actı insanın içi kıpır kıpır oluyor :deli: Ne güzeldir baharda aşık olmak... Ne güzeldir çiçekleri koklamak... Kuşların cıvıltılarını dinlemek... Her gününüz bahar kadar güzel geçmesi dileğiyle...Eeee bu bahara yakışanda bahar gibi elbiseler giymektir....İşte size bahar renklerinden en güzel çiçek desenli elbiseler...

2. defne defne

defne defne Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    113
    valla içim açıldı lavişim ellerine sağlık gülüm benim:)

3. İhvan28

İhvan28 Forum Okuru

baktıkça insanın içi açılıyo gerçekten güzelll :)

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kıslar orda olmak vardı şimdi her pozdan resim cekinirdik :D:D

5. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    İtiraf ediyorum heralde acıkmış olacam ki, çilek bahçeleri diye girdim konuya baktım çiçek :D Bi yemek yeyip gelmem lazım siteye gözüm döndü :D

Çicek Tarlaları...Muhteşemm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çicekler ve burçlar!

çicekler ve burçlar!

Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. GÜL / İKİZLER İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun çekiciliğini değil onun nasıl yetiştirileceğini de...
  2. çiceklerle duygu yüklü satırlar

çiceklerle duygu yüklü satırlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çicek değil çocuk yetiştiriyoruz!

çicek değil çocuk yetiştiriyoruz!

Kapı komşum David'in beş ve yedi yaşında iki çocuğu var. Bir gün yedi yaşındaki oğlu Kelly'ye benzinle çalışan çalışan çim biçme makasıyla nasıl çim biçildiğini öğretiyordu. Makinayı çim üzerinde nasıl döndüreceğini öğretirken eşi Jan, David'I bir soru sormak için içeri çağırdı. David içeri girince, Kelly makinayı çalıştırdı ve çimlerin ortasındaki çiçek tarhına daldı. Çiçek tarhı bir anda...
  4. Sedef Çiceği

Sedef Çiceği

Mahkeme salonunda, seksenlerindeki yaşlı çiftin durumu içler acısıydı. Adam inatçı bakışlarla suskun, Nine’nin ağlamaktan iyice çukurlaşmış gözleri ve keskin çizgileriyle bıkkın bakışları süzüyordu etrafını…Ve Hakimin tokmak sesiyle sustu uğultu ve tok sesiyle, sözü yaşlı kadına verdi, hakim…”Anlat teyze neden boşanmak istiyorsun…?”Yaşlı kadın derin bir nefes çektikten sonra baş örtüsüyle...
  5. 2012 Çicek Desenli Elbise Modelleri

2012 Çicek Desenli Elbise Modelleri

2012 Çicek Desenli Elbise Modelleri, çiçek desenli kıyafetler var mı? Merhaba kızlar, sizin sitenizde ya da dolabınızda çiçek desenli kıyafetler var mı? Bende artık cıvıl cıvıl giyinmek istiyorum bana 2012 Çicek Desenli Elbise Modelleri sunmanızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş