gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ciğeri Dağlanmak Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Açıklaması
    Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Anlamı Nedir

Sevgili melekler, sizlerle daha önce ciğerimin köşesi deyimi anlamıyla ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda da Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Açıklaması ile sizlerleyiz...

Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak): Üzüntü ve sıkıntı ile pek çok acı duymak.

“Oğlunun ölümü ile ciğeri yanan kadının bu defa da kızı hastalandı.”

Ciğeri Dağlanmak Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateşine (Narına) Yanmak Deyiminin Anlamı

Ateşine (Narına) Yanmak Deyiminin Anlamı

Ateşine (Narına) Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir Ateşine (Narına) Yanmak Deyiminin Sözlük Anlamı Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda günlük hayatımızda kullandığımız ya da duyduğumuz Ateşine (Narına) Yanmak deyiminin anlamı hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlerle. Birinin yüzünden büyük haksızlığa uğramak, zarar görmek. **Eğer bu malı satamazsam senin ateşine yanmış olacağım.
  2. Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı

Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı

Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yazmanızı rica ediyorum.
  3. Ciğerini Okumak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerini Okumak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerini Okumak Deyiminin Açıklaması Ciğerini Okumak Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz sizlerle en son paylaştığımız cin tutmak deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Ciğerini Okumak Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz.... Ciğerini Okumak: Karşısındakinin gizli düşüncelerini bilmek, aklından geçenleri anlamak. ”Bizimi düşünüyormuş? Ben onun...
  4. Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Ciğerine İşlemek Ne Demek Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda sizlerle ciğerini okumak deyimi anlamını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek bilgi veriyoruz.... Ciğerine işlemek;Kırıcı üzücü bir sözün bir davranışın acısını derinden duymak demektir. "Dün benim hakkımda...
  5. Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması Ciğerimin Köşesi Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz. Bir önce kiğ konumuzda ise cim karnında bir nokta deyimi açıklamasını bulabilirsiniz.. Ciğerimin Köşesi Çok sevdiğim Sevgili evladım. Örnek:O, hala...

Sayfayı Paylaş