gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ciğerine İşlemek Ne Demek

Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek

Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, bir önce ki konumuzda sizlerle ciğerini okumak deyimi anlamını paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise Ciğerine İşlemek Deyimi Ne Demek bilgi veriyoruz....

Ciğerine işlemek;Kırıcı üzücü bir sözün bir davranışın acısını derinden duymak demektir.

"Dün benim hakkımda söylediklerin ciğerime işledi inan."

Ciğerine İşlemek Deyimi Anlamı Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir acaba

Arkadaşlar sizlere bir deyimi merak ettiğim ve anlamını öğrenmek için yazıyorum acaba Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı varsa bana yazsın Boğazı İşlemek Deyiminin Anlamını:)
  2. Ciğerini Okumak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerini Okumak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerini Okumak Deyiminin Açıklaması Ciğerini Okumak Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz sizlerle en son paylaştığımız cin tutmak deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Ciğerini Okumak Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz.... Ciğerini Okumak: Karşısındakinin gizli düşüncelerini bilmek, aklından geçenleri anlamak. ”Bizimi düşünüyormuş? Ben onun...
  3. Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması Ciğerimin Köşesi Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz. Bir önce kiğ konumuzda ise cim karnında bir nokta deyimi açıklamasını bulabilirsiniz.. Ciğerimin Köşesi Çok sevdiğim Sevgili evladım. Örnek:O, hala...
  4. Ciğeri Dağlanmak Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Ciğeri Dağlanmak Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Açıklaması Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Anlamı Nedir Sevgili melekler, sizlerle daha önce ciğerimin köşesi deyimi anlamıyla ilgili bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda da Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak) Deyimi Açıklaması ile sizlerleyiz... Ciğeri Yanmak (Dağlanmak, Kebap Olmak): Üzüntü ve sıkıntı ile pek çok acı...
  5. Ciğeri Parçalanmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğeri Parçalanmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğeri Parçalanmak Deyiminin Açıklaması Ciğeri Parçalanmak Ne Demek Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, az önce paylaştığımız ciğeri beş para etmemek deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da ciğeri parçalanmak deyiminin açıklması ile sizlerleyiz... Ciğeri Parçalanmak: Gördüğü durum karşısında pek fazla üzülmüş olmak, çok acımak.

Sayfayı Paylaş