gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cildimin bebeksi olması için ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cildimin bebeklerin cildi gibi pürüzsüz ve yumuşak olmasını istiyorum. Bunun için nasıl bakım uygulamalıyım ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Cildi bebeksi yapmak için bir maske tarifi
    Haftada birgün uygulayacağınız yüz maskesi için 1 tatlı kaşağı süzme yoğurt,1 çay kaşığı karbonat karıştırırlır.Bir saat kadar cildimizde bekletilir. Sonra ovarak çıkartılır.1 çorsa kaşığı mısır unu,ıslatılmış kil,el kremi ve biraz su ekleyerek karıştırın.Cildinize sürün ve 5 dakika kadar ovarak masaj yapın.Bu cildinizdeki ölü deriyi çıkarır ve bebek gibi cilde sahip olmanızı sağlar.

cildimin bebeksi olması için ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçların yumuşak olması için ne yapmalı

saçların yumuşak olması için ne yapmalı

saçların yumuşak olması için ne yapmalı ne kullanmalı yada sizler neler kullanıyorsunuz ? Varsa bitkisel bir yöntem yada şampuan tavsiyelerinizi alabilir miyim kızlar ?
  2. Cildinize Bebeksi Bir Parlaklık İçin Karışım Tarifi

Cildinize Bebeksi Bir Parlaklık İçin Karışım Tarifi

Cildinize Parlaklık Verecek Bir Tarif Cildi Parlatan Karışım Yaz aylarında güneşe maruz kalan, tatilde kuruyan cildimizin neme ve yenilenmeye ihtiyacı vardır. Tatil sonrası ve yaz biterken kesinlikle yapılması gereken bakımların başında, cilt bakımının geldiğini düşünüyorum. Zira ışıl ışıl parlayan, canlı ve güzel bir cilde her kadın sahip olmak ister. Bu konuda, evinizde rahatlıkla ve...
  3. Erkek çocuk olması için ne yapmalı ?

Erkek çocuk olması için ne yapmalı ?

Arkadaşlarım erkek çocuk olması için ne yapmalı bildiğiniz bir dua yada bir kür var mı ? Gerçi eşime diyorum cinsiyeti senin spermlerin belirliyor, o eksiden di işte kadın olup bana bi kız bi erkek veremedin bilgileri. Kuran-ı Kerimde bile geçiyor cinsiyeti erkeğin belirlediği :)) Bildiğiniz bir yöntem var mı arkadaşlarım. Züleyha İşler.
  4. Cildimizdeki Yağı Azaltmak İçin Ne Yapmalıyız?

Cildimizdeki Yağı Azaltmak İçin Ne Yapmalıyız?

cildimdeki yağı gidermek için ne yapmalıyım,cildim çok yağlı ne yapmalıyım,cildimdeki yağ fazlalığını nasıl azaltırım,cildimin yağdan parlamasını nasıl engellerim, Yağlı ciltler kuru ciltlere kıyasla daha az kırışır ve daha az rengi değişir.Ancak yağlı ciltlerde üretilen yağlar nedeniyle çok fazla sivilce çıkar ve buda istenmeyen bir görüntü oluşturur. Cildimizdeki üretilen yağın...
  5. Hamileyim bebeğin zeki olması için neler yapmalıyım?

Hamileyim bebeğin zeki olması için neler yapmalıyım?

Hamilelik döneminde doğru beslenme hem anne hem de bebeğin sağlığı için çok önemlidir. Anne adayının doğru bir beslenme programı uygulaması ve bazı özel besinleri tüketmesi bebeğin fiziksel gelişimine olumlu etki ettiği gibi kadar zeka düzeyinin yüksek olması için de gereklidir. Memorial Ataşehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Bilgi Gökcan, hamilelikte beslenme...

Sayfayı Paylaş