gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çillerimden nasıl kurtulabilirim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yüzümde çiller var ve bunlardan nefret ediyorum.Bazı arkadaşlarım da bayılıyor ve keşke bizde olsaydı diyorlar, deliler. Ben bunlardan nasıl kurtulurum ya ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    - Cildinizi ekşi süt ile yıkayın. Laktik asit cildinizi tahriş etmeden doğal bir peeling sağlayacaktır.
    - Limon suyu kanıtlanmış bir çil savaşçısıdır. Limonu cildinize doğrudan sürmeyin: limon suyunu parmak uçlarınızla cildinize yedirmeniz yeterli olacaktır.

- Sebze ve meyve maskeleri uygulayın. (kayısı, çilek, salatalık gibi)

- Taze krema maskesi uygulayın. Bu maskeyi uyguladıktan sonra tamamen temizlemeyin: ince, yumuşak bir kağıt mendil ile hafifçe sildikten sonra cildinize nemlendirici sürün.

- Maydanoz suyunu eşit miktarda limon ve portakal suyuyla karıştırarak nemlendirici kreminizden önce uygulayın. Çillerinizin kaybolmasına yardımcı olacaktır.

- C vitamini açısından zengin besinler tüketin. Böylece güneşe karşı cildinizi güçlendirmiş olursunuz

Birde Şu Tarif Var Arkadaşlar:

Yüzdeki çilleri geçirmek için 1 çay bardağı çiğ süt içine 1 adet salatalık doğranarak konur. 2 saat beklenir ve süzülür.

Uygulanışı:

Salatalık tülbentten sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanır. Bu sütle yüz sık sık pamukla pansuman yapılır.Bu işleme 10-15 gün devam edilirse yüzdeki çiller geçer. Gül suyu ile sabah ve akşam cilt temizlenmelidir.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    neden nefret ediyorsun ki benimde çillerim var ve tenle göz rengimle inanılmaz uyum sağlıyor ben çok seviyorum çünük herkeste olan bir özellik değil ki Allahın bize verdiği farklılık... Bence bununla yaşamaya alışmalısınız eminim ki sana da çok yakışıyordur. Emin ol erkekler için de çok çekici geliyor benim eşim mesela çok beğeniyor:D:D

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence maske seceneklerinden faydalanabilirsin

çillerimden nasıl kurtulabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz?

Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz?

televizyon, tv, zarar, nasil, kurtulus konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Televizyonun zararlarından nasıl kurtulabiliriz? Gelin bu onerileri okuyalim... 1. Ailelere düşen, öncelikle çocuğu televizyon karşısında yalnız ve savunmasız bir biçimde bırakmamaktır. İzlediği programları mümkün olduğunca birlikte seyredin. Zaman zaman onunla konuşarak zararlı gördüğünüz konularda yorum...
  2. Utangaçlıktan nasıl kurtulabilirim

Utangaçlıktan nasıl kurtulabilirim

Utangaçlıktan nasıl kurtulabilirim utangaçlıktan kurtulmak için Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda utangaçlıktan kurtulmanın yollarını sizlerle ve "kızım çok utangaç ne yapabilirim?" diyen misafirimiz ile paylaşıyor ve utangaçlıktan kurtulmak isteyen herkesi bu sayfamıza davet ediyoruz. Utangaçlıktan nasıl kurtulunur ? Araştırmalara göre her geçen yıl özellikle...
  3. aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

Yaşım 23 ve ben bu aknelerle yıllardır uğraşıyorum.Gittiğim doktor bir işe yaramadı.Artık pürüzsüz bir cilt istiyorum psikolojim bozuluyor yardım edin aknelerden nasıl kurtulurum?
  4. çillerimden lazerle kurtulabilir miyim?

çillerimden lazerle kurtulabilir miyim?

yüzümde çiller var ve lazerle leke silinebilirmiş bu konuda bilgi verebilir misiniz? Nasıl bir işlem bu?
  5. Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

Küf Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirim?

küf lekeleri küf lekesi nasıl çıkar duvardaki küf lekesi Sevgili melekler, özellikle nemin çok olduğu evlerde duvarlarda görülen küf lekeleri hem sağlıksız bir ortam oluşmasına hem de kötü bir görüntüye sebep olurlar. Oysa küflerden kurtulmak çok kolay! Tek ihtiyacınız olan gliserin! Toz bırakmayan bir beze bir miktar gliserin dökün ve küflü bölgeyi ovarak temizleyin. Lekelerin kolayca...

Sayfayı Paylaş