Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç
cilt lekeleri için maske cilt lekeleri maskesi lekelerine maske maskeleri leke maskesi
Genellikle her bayanın 10 bayandan 7`sinde cilt lekesi vardır ve bundan eminimki şikayetçidir hiçbir bayan ben lekelerimi seviyorum demez bunun için kremler,maskeler ,farklı farklı uygulamalar hatta benim tanık oldugum estetik bile yaptırıyolar.Ama bence bunların hiç birine gerek yok kendi maskenizi evinizde kendi kendinize rahatça yapın kurtulun hiç boşa başka şeylerle ugrasmayın maskenin tarifine buyrun bakın.

[FONT=verdana,geneva]Yüzünüzdeki tüm lekelerden kurtulun

250'şer gram taze süt ve alkolü iyice karıştırın. Soğuk yerde muhafaza etmeniz gereken bu karışımla, her sabah uyanır uyanmaz ve akşamları yatmadan önce yüzünüzü temizleyin. Alkolü, derecesini eczanede azalttıktan sonra kullanın. Bu özel karışım, yüzünüzdeki lekelerin yok olmasını sağlayacaktır.

[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Makyajınızı bademli sütle temizleyin

Malzemeler:

Bir kase dövülmüş badem
500 gram süt
1 tatlı kaşığı badem yağı

Dövülmüş bademleri ve sütü yaklaşık 8 dakika boyunca kaynatın. 10 dakika demledikten sonra ise süzün ve cam bir şişeye koyun. Ardından, üzerine badem yağını ekleyin. Her cilt tipinne uygun olan bu karışımı, makyajınızı silmek istediğiniz zaman kullanın. Bademin cildi yumuşatan özelliği sayesinde, cildiniz yıpranmadan temizlenecektir.[/FONT]

Yaa süt tamamda insan biraz alkolden korkar ben tırstım açıkçası sütle alkolu karıştırırsam birşey olmaz dimi ? Alkolun derecesini nasıl azatacağız

Alkolü yaa azaltılmış bir sekilde eczaneden alın yada alkolü aldıktan sonra eczaneden azaltmasını isteyin korkulacak bir durum olmayacaktır. Ama eczanelerde muhakkak vardır.Ordan temin edebilirsiniz.

Geri