gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çin takvimine göre kaç yaşındayım hesapla ma yapabilen var mı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 02.01.1988 doğumluyum buna göre benim çin takvimine göre yaşım kaç oluyor =? Lütfen birisi bana net olarak söylesin çok merak ediyorum. Bağzı yerler bir eklemiş normal yaşa bağzıları iki eklemiş bunun neti hangisi allasen ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz.
    Evet biz sizin yerinize bu tarihinizi hesaplayabiliriz. Tabiki öncelikle bir kaç bilgi vermek istiyorum size. Çin takvimi hesaplaması yapılırken, OCAK VE ŞUBAT ayı doğumlu olan kadınların doğum tarihlerine 2 eklenir. Buna göre;

2012-1988=24 normal yaşınıza +2 ekliyoruz 24+2=26 bu sizin net olarak çin takvimi yaşınızdır.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çooook teşekkür ediyorum. Peki sadmin buna göreben 2013 yılında hamile kalmak ve kız bebeği doğurmak istiyorum. Neye nasıl bakacam hangi aylarda hamile kalmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz.

2012 yılı çin takvim iyaşınız 26 olduğuna göre önümüzdeki yıl yani 01.01.2013 ten itibaren 27 olacaksınız buna göre kız bebek için 2013 yılında aşağıdaki aylardan birinde hamile kalmanız gerekiyor.

OCAK
    ŞUBAT
    MAYIS
    TEMMUZ
    AĞUSTOS
    EKİM

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çoooook teşekkür ediyorum umarım dediğiniz gibi çıkar. Doğruluk payı nasıl yüksek mi bunun ?

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle yüzde yüz diyemeyiz ama gerek sitemizdeki gerekse diğer sitelerdeki yorumlara bakıldığında %60'ın üzerinde doğruluk payının olduğunu söyleyebiliriz. :)

Sevgiler.

7. sahiden

sahiden Forum Okuru

çin takvimi
    mrb ben 06 08 1987 tarihinde doğdum kızım olmasını istiyorum bir oğlum var çin takvimine göre ne zaman gebe kalmam lazım

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrb ben 9. ayın 2 si 1983 doğumluyum çin takvimine göre yaşım kaç oluyor 2 kızım bir oglum var bir erkek çocugum olması için hangi ayda gebe kalmam gerek?

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhabalar ben 07 aralık 1985 dogumluyum kızım olsun ıstıyorum buna gore ne zaman hamile kalmam lazım yardım edın lutfennn

10. acabak

acabak Forum Okuru

sELAM Kızlar benim doğum tarihim 3 mart 1986 buna göre benim çin yaşım kaç bir de eğer otomatik hesaplayıcı var ise lütfen baan linkini verir misiniz. Birde biri hesaplarsa çin yaşımı merak ediyorum teşekkürler.

11. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.523
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ,

Çin yaşınızı , çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini aşağıda ki linkten hesaplayabilirsiniz.

Çin takvimine göre yaş hesaplama

Ayrıca gebeliğe dair her konuyu aşağıda ki link üzerin den inceleyebilirsiniz.

Hamilemiyim.org

çin takvimine göre kaç yaşındayım hesapla ma yapabilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama nasıl oluyor ya kızlar herkes yapıyor ben bilmiyorum sizce bu mümkün mü?
  2. İşte melekler çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012

İşte melekler çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012

çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012 çin takvimi cinsiyet hesaplama 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimize, çin takvimine göre cinsiyet belirleme konusunda merak edilen tüm bilgileri aktarıyoruz. Birçok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin...
  3. 2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yeni yöntemi nasıl oluyor ben 4 ay sonra hamile kalmak istiyorum ve bu Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda da bilgim olsun istiyorum.
  4. Çin takvimine göre yaş hesaplama

Çin takvimine göre yaş hesaplama

Çin takvimine göre kaç yaşındayım, çin takvimine göre yaş hesaplama tablosu çin takvimine göre yaş nasıl hesaplanır Merhaba Sevgili Melek'ler, hamile kalmak isteyen hanımların, çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda bilgi sahibi olduğunu biliyoruz artık. Peki ya çin takvimine göre kaç yaşında olduğunuzu biliyor musunuz? İşte onu da yani çin takvimine göre yaş hesaplama bilgilerini...
  5. çin yaşım kaç

çin yaşım kaç

1 mart 1987 dogumluyum çin yaşım kaç oluyor kz bebek istiyorum

Sayfayı Paylaş