gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz? Ben 4 aylık gebeyim henüz öğrenemedim, meraktan ölüyorum :D

Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek cinsiyeti ne zaman kesinleşir

Bebek cinsiyeti ne zaman kesinleşir

bebek cinsiyeti ne zaman öğrenilir bebek cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman oluşur bebeğin cinsiyeti ne zaman anlaşılır bebeklerde cinsiyet kaçıncı haftada belli olur ve dahasını bu yazımızda öğreniyoruz arkadaşlar. Evet melek'ler, başlığımızdan da anladığınız üzere bu yazımızda bebeklerde cinsiyet kaçıncı haftada belli olur konusuna...
  2. Bebeğimin cinsiyeti ne zaman belli olacak

Bebeğimin cinsiyeti ne zaman belli olacak

10 haftalık hamileyim acaba nezaman belli olucak cinsiyeti
  3. bebeklerin cinsiyeti ne zaman belli olur?

bebeklerin cinsiyeti ne zaman belli olur?

cinsiyet belirleme cinsiyet tahmini Selam kızlar, cinsiyet ortalam 13 haftadan itibaren anlaşılır hale gelir ama bu çoğu zamanda yanıltıcı olur genelde uzmanlar 16 .haftayı beklemek isterler özelikle kız bebeklerde cinsiyet yanılgısı daha çok olur erkek bebek kendini hemen gösterir doktorumda öyle demişti :) ama iste insan hemen öğrenmek istiyor ama bir arkaşımdanda devlet hastanelerinin...
  4. gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

selam melekler ilk hamileğim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim gebelikte bebeğin cinsiyeti hangi hafta belli oluyor önce sağlıklı olsun tabi ama yinede bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum:)
  5. bebeğin cinsiyeti ne zaman  görünür?

bebeğin cinsiyeti ne zaman görünür?

Slm ben 2,5 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyeti ne zaman görülür ilk gebeliğim

Sayfayı Paylaş