clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında najehaje tarafından paylaşıldı.

1. lagrima

lagrima Forum Okuru

fikri olan yok muuu??? normal doğum olmuyormu bu iğneleri kullanınca?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba bende iğneler sayesinde kızımı kucağıma aldım bundan önce iki düşüğüm vardı dr um iğne verdi ben 3 ayın sonuna kadar kullanım şişlide özel bir muayeneye gönderdi bizi biraz palıydı ama helal olsun iğneyi kesebilirsin bebeğin kan akışı güzel dedi şimdi gene hamileyim gene başladık vurmaya ama 3 ayın sonunda gene o doktora gideceğim herkese çok çok geçmiş olsun

3. kessu

kessu Forum Okuru

bende bu iğneden kullanmak zorundayım hamile değilim ama kaldığım zaman muhakkak kullanmam gerekiyormuş 2 bebeğimi kaybettim 1 kürtaj ve düşük yaşadım 5 yaşında 1 kızım var bütün tahlillerimi yaptım temiz çıktı ama doktorum bana iğne kullanmam gerektiğini söylüyo bu durumda olan varsa lütfen bilgilerini paylaşsınlar

4. najehaje

najehaje Hamiş Melek

ben bu iğneleri hiç bırakmadan doğuma kadar kullandım. toplamda 257 tane iğne yaptım hepsini de göbekten yaptım.çünkü bacağımdan yaptığımda müthiş bir morluk ve şişme oldu ve ağrısı göbeğe yapılandan daha fazlaydı. ve bacaktaki kas yoğunluğu göbekten fazla. sonuçta bu iğneyi kullanarak şükürler olsun ki sağlıklı bir oğlum oldu. doktorum normal doğum yapabilirsin dedi ama ben işimi riske atmamak için sezeryan olmayı tercih ettim bu tamamen benim kararımdı.

5. najehaje

najehaje Hamiş Melek

lagrima bence de göbekten yapmak daha kolaydı sana tavsiyem göbekten yapmayı dene son aylarda biraz zor olsa da bacaktaki kadar bir ağrın olmuyor. sadece iğneyi yaptığında hafif bir yanma hissi oluyor o kadar. ve sakın göbekten yaparken bebeğime bişey olurmu diye korkma çünkü o iğneler bebeğe ulaşamıycak kadar küçükler. iğneyi yaptığın yer ile bebeğin arasında 7 kat var. inş sen de sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

clexan

bende 10 haftalık ölü bebek düşüğünden sonra şimdi tekrar 5 haftalık hamileyim.doktorumun yaptıgı testlerden sonra homozigot oldugum ortaya cıktı.we dunden beri clexan iğne vuruluyorum göbekten...aynı zamanda bebek aspirini alıyorum.fakat doktorumun soyledığı iğneyle aspırını bir hafta bırlıkte kullanıcam we bir hafta sonrasında aspirını bırakıcagım.iğnede dogumdan bır hafta once bırakılacak ve kesınlıkle sezeryan dogum olacagım soylendı.tabi hersey allahın ızniyle yolunda gıderse ki inancım sonsuz..arkadaşlar sadece sabır ve meşakat isteyen bir süreç,herkesın hakkında hayırlısını wersın allahım.allah hepimizin sağlıklı sag selamet kucağımıza almak nasip etsin bebeklerimizi...

7. busonolsun

busonolsun Yeni Üye

merhaba kızlar bende 4+3 lük hamişim, malesef sizler gibi bende acı tecrübeler yasadım. daha önce biri 7 diğeri 11 haftalık olmak üzere karnımda bebeklerim ölmüştü. çok korkunctu gerçekten,yazın doktorum bana ameliyat yaptı rahmimi düzeltti, ve bi sürü ilacın yanında clexane 0.4 lük iğne verdi, 3 ay en az kullanıcaz dedi, kolum direk morardı, ama hemşireye yaptırdığım kolumda hiç morluk olmadı, biraz yapandan kaynaklanıyor galiba. inanın iğnelerden hiç korkmuyorum, umursamıyorum, o morluklarımız bizim emeklerimiz, bebeklerimize kavusma yolunda alın terlerimiz, Allah hepimizin emeklerini görür insallah kucaklarımızı boş bırakmaz inşallah,unutmayın kızlar
    BEKLENEN GÜN GELECEKSE EGER ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR

8. misafir ervaa

misafir ervaa Forum Okuru

cclaxane

mrb arkadaşlar ben erva hamleliğim daha çok yeni ben bundan önce 3 tane düşük yaptım doktorumda bana hamilelikte clexane iğneyi verdi ve be göbeğimden yapıyoum iğneyi doktorum göbekten vurmayı tavsiye etmişti ama iğneler bende aşırı derecede morarmaya sebep oluyo bu iğnenin herhangi bi şekilde bebeğe zararı varmıdır çok mrk ediyorum lütfen bilgilendirin beni

9. yellow33

yellow33 Yeni Üye

merhaba canım bende 9 haftalıkken bebeğimın kalp atısı durdu ve düşük yaptım sonra iğne kullandım 9 ay boyunca 10 gun kalana kadar doğuma kullandım1.5 yasında oğlum var şimdi.darısı isteyen herkese inşallah.iğneyi deri altına kacırıyosan morarma yapar iğneyi dik tut ve sonuna kadar batır korkma bebeğe zararı değil yararı var.kullanmazsan belli bir sure sonra kan pıhtılasıyo ve bebek beslenemediği icin öluyo sen devam et

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selam ben daha önce 2 kere hamile kaldım ama 2 sinide aldırmak zorunda kaldım sonra 3. cocugumu iğneli tedavi ile doğurdum nur topu gibi bi oğlum var ben adanada bir profösöre gittim ve doğuma 3 gün kala bıraktım iğneyi suanda 2. ye hamileyim ve tekrar iğne kullanıyorum inşallah bunuda sapa sağlam doguracam sevgiler hiç şüphe etmeyin sakın 35. haftada filan bırakmayın 3 gün kala bırakın

11. betülbetül

betülbetül Forum Okuru

slmm anecıkler bana cvp lutfen

slm arkadslar bende clexane kullanmaya basladım daha cok yenı 2 defa kurtaj oldum bbegım karnımda oldu kan pırtılasması oldugundan dolayı.ıgnemı daha 1 kere vuruldum ama kanamam oldu neden anlayamdım bu ıgne kanam yaparmı bılgısı olan varmı eczaneden 2 tane test aldım yaptım pozıtıf cıkıyo dusuk yaptıgımı sanmıyorum ıgnenın yan etkısınde kanama yapar dıo ama ben bıde sızlere sormak ıstedım

12. kamer

kamer Forum Okuru

clexane kullananlar

kayıtsız üye merhaba ben 15 haftalık hamileyim ilk hamileliğimde kasığımda varis çıktı parmak kalınlığında ve çok ağrım oldu clexane kullandım doğumdan bir hafta sonrasına kadar benim gibi varis damarından kalbe pıhtı atma ihtimaliyle kullanan var mıı bilmiyorum çok merak ediyorum.bu iğneyi alabilmek için heyet raporu çıkartmak amacıyla devlet hastanesine gittim orada bir doktor bana bu iğneyi hastanenin yazamadığını sçok yan etkisi olduğu için bu riski göze alamadıklarını söyledi yan etkilerinden haberdar olan var mı

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

clexane kullanıyorum

slm ben 6tane düşü yaptıktn sonra tüp bebek yaptık şuan hamile olp lmadığım ellideğilsanırı afta sonu Allah'ın izniyle belli olack clexane kullaıyorm doum yapan kadar kullanmakgerekior inşallh kısmetse 13 yıl sonra bebeğiimi kucağıma alırım

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende bugün kullammaya başladım hayırlısı endişelerim var ama başka çaremmde yok

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba bende 10gün oldu başlayalı 2 tane düşük yaptım doktor bu ilacı kullanmam gerektiğini söyledi. bulunduğum yerde hastanede kadın doğum doktoru yok en yakın yer 2 saat uzaklıktabu ilaç için rapor çıkarılması gerekiyormuş ve bu ilacı kullananlarda herhangi bir yan etkisi var mı bilmiyorum

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. iğne

Yoksulun durumunun düzelmesine, Düzensiz ve dağınık işlerin toplanmasına, bekar için evlenmeye, Dikiş diktiği iğnenin kırılması, kaybolması yahut kullanılmaz hale gelmesi işlerin bozulmasına ve bir süre sonra toparlanmaya, İğne ve çuvaldız gibi şeyler haamile kadın için kız çocuğuna, diğerleri için yolculuğa, İğne, kendisiyle iyi geçinilen uyumlu kadın ve erkeğe, İğnenin ağza kaçması...
  2. 4000 mesaj oldu yha:)gururluyum

ayyy 4000 mesajım olduu:second::second::second: çok mutluyum darısı başınıza olmayanlarınn:):):)melekler mekanını seviyorum beee:):):)
  3. preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:
  4. Sigaranın 4000 yıllık hikayesi.

Sevgili melekler sigara hayatımızın en kötü gerçeklerinden biri…Hatta onun zararlarını görmezden geliyoruz.Kullanana kişilerin bahanelerle sığıdığı sigara bedenimize ne zararlar veriyor ama bunu duymak işimize gelmiyor nedense(!)Bakın hayatımızın zehiri geçmişten günümüze nasıl gelmiş; Sigara nasıl keşfedildi? Bir Maya yerlisi tarafından tesadüfen keşfedilen, bir dönem zenginliğin göstergesi...
  5. 3,5 aylık hamileyim clexan 4000 kullanıyorum

clexan 3,5 aylık hamileyim clexan 4000 kullanıyorum. Kanamam 2-3 defa oldu ne yapmalım.İlacı kesmem gerekiyormu.
  6. erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

merhaba kızlar ben suan 29+1 haftalık hamileyim birinci gebeliğim 33 hafta sürdü oğlum erken doğdu o yüzden suan da erken doğum riskim var ve doktorum ciğer geliştirici iğne vericek bu hafta bu konuda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi çok endişeliyim yaa
  7. kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

kızlar ben bir haftadır kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne clexane kullanıyorum ve bacağımdan vuruyorum iğneyi.birincisi dün akşam yere bastığım anda bir anda baldırımın arka kısmında inanılmaz bi batma oldu resmen bağırdım.ve yürüdükçe yani üstüne bastıkça bu ağrı devam etti.birde iğnenin girdiği yerde kocaman bir kırmızı nolta oluşuyor morarma normalmiş ama bu kan toplanması...
  8. kan sulandırıcı igne

Merhaba arkadaslar ben 29 haftalık hamileyim sulandırıcı igne kullanıyorum ama dün yapmayı unuttum bir sey olur mu. Bilen varsa soylesin lütfen. Şimdiden tesekkur ederim.
  9. Seren Serengil 4000 TLye yaşam koçluğu yapıyor!

Bu konu; Seren Serengil 4000 TLye yaşam koçluğu yapıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu çıkmayan şarkıcı Seren Serengil yaşam koçluğu işine soyunmuş. Ve 4000 Tl karşılığında hizmet vermeye hazırmış. Hadi hayırlısı :D:D Önceki gün Bebek sahilinde görüntülenen Seren Serengil, spor ve beslenme danışmanlığına başladığını söyledi. Ünlü bir...
  10. Hamilelikte Kan Sulandırıcı İlaçlar ve Progesteron Değerleri

gebelikte progesteron değerleri, gebelikte kan sulandırıcılar, kan sılandırıcı ilaçlar Sevgili melekler, gebe kalmak isteyen meleklerimizi yakından ilgilendiren bir konuyla karşınızdayız. Daha önce düşük yapmış meleklerimizin isteği üzerine gebelikte kan sulandırıcı ilaçlar ve progesteron değerleriyle ilgili olarak uzmanların ağzından sizleri bilgilendiriyoruz... Hamile olduğunu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kan sulandırıcı iğne

,
  2. kan sulandırıcı iğne nasıl vurulur

,
  3. kan sulandirici igne nasil yapilir

,
  4. kan sulandırıcı iğneler,
  5. clexane iğne nasıl vurulur,
  6. gebelikte kan sulandırıcı iğne kullananlar,
  7. hamilelikte kan sulandırıcı iğne,