clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında najehaje tarafından paylaşıldı.

1. Misafir Melek

Misafir Melek Kayıtsız Kullanıcılar

kırmız başlıklı kız

merhaba melekler mekanı ben 22.haftalık hamileyim ama bu benim 6.gebeliğimde
    clexane kullanıyorum önceki 6 hamileliğiğmde böyle yane iğne vermediler
    benim sadece3. gebeliğiğmde yaşayan bir kızım var 10 yaşında ve ikincisini bekliyoruz.ve çok heycanlıyım 4. ayım kaldı ve herkeze sağlıklar ve sevgilerimle. melekler mekanı

2. Misafir Melek oğlum

Misafir Melek oğlum Kayıtsız Kullanıcılar

clexane

Selam benim 4 yaşında bir oğlum var çok şükür 2.bebeğe hamileyken 5. haftadan sonra 3 defa kanamam oldu hep istirahat ettim 16. haftaya kadar gelmiştik kontrole gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik ilaçla normal doğum yaparak kızımı ölü doğurdum yaklaşık 15 gün oluyor.çok üzüldüm hala atlatamadım:((tahlillerimi yaptırdım daha çıkmadı ama doktorum sonuçlar negatif çıksa bile hamilelik durumunda 9 ay clexan kullanacağımı söyledi bende araştırıyorum bilgi edinmeye çalışıyorum herkese sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı doğumlar diliyorum...

3. Misafir Melek

Misafir Melek Kayıtsız Kullanıcılar

cleaxen kullanıp saglıklı dogum yapan arkaslar lutfen yardımcı olurmusunuz. 11 haftalık hamıleyım ve doktorum trombofılı tanısı koydu. clexan 2000 kullanmaya yenı basladım tereddutlerlm var lutfen yardımcı olurmusunuz.

4. ilknurilhan

ilknurilhan Kayıtsız Kullanıcılar

gbelik

mrhaba benim 12 yaşında oğlumdan sonra 2 tane tekrarlayan düşüklrim oldu kan pıhtılaşmasından dolyı cleaxane0,2 2000 günde birtane iyne kullandım hergün gebeliğim boyunca 37 haftalık sezaryen doğum yaptım maşallah ikinci oğlumuda kucakladım allah isteyenler ,olmayanlarada bu duyguyu tattırır inşallah ama benimde kafama takılan iynyi doğumdan sonra kullanmadım şu anda bebğim 4,5 aylık

5. omussa

omussa Kayıtsız Kullanıcılar

Buz aküsü kullanın

Merhaba, ben clexan'ı venöz yetmezlik için kullanıyorum. Doktorum bana bu ilacı yazarken "buz aküsü kullan, yoksa yanma ve morarma yapar" dedi. İyneyi yapmadan önce yapacağınız bölgeye 5 dakika kadar buz koyun.

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. preseed kullanan var mı ?

preseed kullananlar preseedle hamile kalanlar orgametril kullanırken hamile kalınırmı [SIZE=7]merhaba arkadaşlar ben bu sıtenın yenı uyesıyım sızlere sormak ıstedıgım preseed jel kullanan var mı aranızda bu jelın hamıle kalmaya yardımcı oldugunu duydum eger kullanan varsa sonuclarını yazarsanız sevınırım:hmm::hmm::hmm::hmm:[/SIZE]
  3. Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  4. erken doğum riskine karşı ciğer geliştirici iğne kullanan var mı ??

[B][SIZE=5]merhaba kızlar ben suan 29+1 haftalık hamileyim birinci gebeliğim 33 hafta sürdü oğlum erken doğdu o yüzden suan da erken doğum riskim var ve doktorum ciğer geliştirici iğne vericek bu hafta bu konuda bilgisi olan varsa bana yardım edebilir mi çok endişeliyim yaa [IMG]http://blog.xvidivx.com/wp-content/uploads/2011/07/hamile-6614.jpg[/IMG][/SIZE][/B]
  5. kan sulandırıcı clexane kullanan arkadaşlar bacak ağrınız oldumu?

kızlar ben bir haftadır kanımda pıhtılaşma olduğu için kan sulandırıcı iğne clexane kullanıyorum ve bacağımdan vuruyorum iğneyi.birincisi dün akşam yere bastığım anda bir anda baldırımın arka kısmında inanılmaz bi batma oldu resmen bağırdım.ve yürüdükçe yani üstüne bastıkça bu ağrı devam etti.birde iğnenin girdiği yerde kocaman bir kırmızı nolta oluşuyor morarma normalmiş ama bu kan toplanması...

Sayfayı Paylaş