clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında najehaje tarafından paylaşıldı.

1. kırmız başlıklı kız

merhaba melekler mekanı ben 22.haftalık hamileyim ama bu benim 6.gebeliğimde
    clexane kullanıyorum önceki 6 hamileliğiğmde böyle yane iğne vermediler
    benim sadece3. gebeliğiğmde yaşayan bir kızım var 10 yaşında ve ikincisini bekliyoruz.ve çok heycanlıyım 4. ayım kaldı ve herkeze sağlıklar ve sevgilerimle. melekler mekanı
    Kadınlar Melektir
  2. clexane

Selam benim 4 yaşında bir oğlum var çok şükür 2.bebeğe hamileyken 5. haftadan sonra 3 defa kanamam oldu hep istirahat ettim 16. haftaya kadar gelmiştik kontrole gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının durduğunu öğrendik ilaçla normal doğum yaparak kızımı ölü doğurdum yaklaşık 15 gün oluyor.çok üzüldüm hala atlatamadım:((tahlillerimi yaptırdım daha çıkmadı ama doktorum sonuçlar negatif çıksa bile Hamilelik durumunda 9 ay clexan kullanacağımı söyledi bende araştırıyorum bilgi edinmeye çalışıyorum herkese sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı doğumlar diliyorum...
  3. cleaxen kullanıp saglıklı dogum yapan arkaslar lutfen yardımcı olurmusunuz. 11 haftalık hamıleyım ve doktorum trombofılı tanısı koydu. clexan 2000 kullanmaya yenı basladım tereddutlerlm var lutfen yardımcı olurmusunuz.
  4. gbelik

mrhaba benim 12 yaşında oğlumdan sonra 2 tane tekrarlayan düşüklrim oldu kan pıhtılaşmasından dolyı cleaxane0,2 2000 günde birtane iyne kullandım hergün gebeliğim boyunca 37 haftalık sezaryen doğum yaptım maşallah ikinci oğlumuda kucakladım allah isteyenler ,olmayanlarada bu duyguyu tattırır inşallah ama benimde kafama takılan iynyi doğumdan sonra kullanmadım şu anda bebğim 4,5 aylık
  5. Buz aküsü kullanın

Merhaba, ben clexan'ı venöz yetmezlik için kullanıyorum. Doktorum bana bu ilacı yazarken "buz aküsü kullan, yoksa yanma ve morarma yapar" dedi. İyneyi yapmadan önce yapacağınız bölgeye 5 dakika kadar buz koyun.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kan sulandırıcı iğne nasıl yapılır

,
  2. kan sulandırıcı iğne nasıl yapılır video

,
  3. Clexane iğne nasıl yapılır

,
  4. kan sulandırıcı iğne nasıl vurulur,
  5. kan pıhtılaşması iğnesi nasıl yapılır,
  6. clexane iğne nasıl vurulur,
  7. gebelikte kan pıhtılaşması iğnesi nasıl vurulur,