clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexan

bende 10 haftalık ölü bebek düşüğünden sonra şimdi tekrar 5 haftalık hamileyim.doktorumun yaptıgı testlerden sonra homozigot oldugum ortaya cıktı.we dunden beri clexan iğne vuruluyorum göbekten...aynı zamanda bebek aspirini alıyorum.fakat doktorumun soyledığı iğneyle aspırını bir hafta bırlıkte kullanıcam we bir hafta sonrasında aspirını bırakıcagım.iğnede dogumdan bır hafta once bırakılacak ve kesınlıkle sezeryan dogum olacagım soylendı.tabi hersey allahın ızniyle yolunda gıderse ki inancım sonsuz..arkadaşlar sadece sabır ve meşakat isteyen bir süreç,herkesın hakkında hayırlısını wersın allahım.allah hepimizin sağlıklı sag selamet kucağımıza almak nasip etsin bebeklerimizi...

merhaba kızlar bende 4+3 lük hamişim, malesef sizler gibi bende acı tecrübeler yasadım. daha önce biri 7 diğeri 11 haftalık olmak üzere karnımda bebeklerim ölmüştü. çok korkunctu gerçekten,yazın doktorum bana ameliyat yaptı rahmimi düzeltti, ve bi sürü ilacın yanında clexane 0.4 lük iğne verdi, 3 ay en az kullanıcaz dedi, kolum direk morardı, ama hemşireye yaptırdığım kolumda hiç morluk olmadı, biraz yapandan kaynaklanıyor galiba. inanın iğnelerden hiç korkmuyorum, umursamıyorum, o morluklarımız bizim emeklerimiz, bebeklerimize kavusma yolunda alın terlerimiz, Allah hepimizin emeklerini görür insallah kucaklarımızı boş bırakmaz inşallah,unutmayın kızlar
BEKLENEN GÜN GELECEKSE EGER ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR

cclaxane

mrb arkadaşlar ben erva hamleliğim daha çok yeni ben bundan önce 3 tane düşük yaptım doktorumda bana hamilelikte clexane iğneyi verdi ve be göbeğimden yapıyoum iğneyi doktorum göbekten vurmayı tavsiye etmişti ama iğneler bende aşırı derecede morarmaya sebep oluyo bu iğnenin herhangi bi şekilde bebeğe zararı varmıdır çok mrk ediyorum lütfen bilgilendirin beni

mrb arkadaşlar ben erva hamleliğim daha çok yeni ben bundan önce 3 tane düşük yaptım doktorumda bana hamilelikte clexane iğneyi verdi ve be göbeğimden yapıyoum iğneyi doktorum göbekten vurmayı tavsiye etmişti ama iğneler bende aşırı derecede morarmaya sebep oluyo bu iğnenin herhangi bi şekilde bebeğe zararı varmıdır çok mrk ediyorum lütfen bilgilendirin beni
merhaba canım bende 9 haftalıkken bebeğimın kalp atısı durdu ve düşük yaptım sonra iğne kullandım 9 ay boyunca 10 gun kalana kadar doğuma kullandım1.5 yasında oğlum var şimdi.darısı isteyen herkese inşallah.iğneyi deri altına kacırıyosan morarma yapar iğneyi dik tut ve sonuna kadar batır korkma bebeğe zararı değil yararı var.kullanmazsan belli bir sure sonra kan pıhtılasıyo ve bebek beslenemediği icin öluyo sen devam et

selam ben daha önce 2 kere hamile kaldım ama 2 sinide aldırmak zorunda kaldım sonra 3. cocugumu iğneli tedavi ile doğurdum nur topu gibi bi oğlum var ben adanada bir profösöre gittim ve doğuma 3 gün kala bıraktım iğneyi suanda 2. ye hamileyim ve tekrar iğne kullanıyorum inşallah bunuda sapa sağlam doguracam sevgiler hiç şüphe etmeyin sakın 35. haftada filan bırakmayın 3 gün kala bırakın

slmm anecıkler bana cvp lutfen

slm arkadslar bende clexane kullanmaya basladım daha cok yenı 2 defa kurtaj oldum bbegım karnımda oldu kan pırtılasması oldugundan dolayı.ıgnemı daha 1 kere vuruldum ama kanamam oldu neden anlayamdım bu ıgne kanam yaparmı bılgısı olan varmı eczaneden 2 tane test aldım yaptım pozıtıf cıkıyo dusuk yaptıgımı sanmıyorum ıgnenın yan etkısınde kanama yapar dıo ama ben bıde sızlere sormak ıstedım

clexane kullananlar

kayıtsız üye merhaba ben 15 haftalık hamileyim ilk hamileliğimde kasığımda varis çıktı parmak kalınlığında ve çok ağrım oldu clexane kullandım doğumdan bir hafta sonrasına kadar benim gibi varis damarından kalbe pıhtı atma ihtimaliyle kullanan var mıı bilmiyorum çok merak ediyorum.bu iğneyi alabilmek için heyet raporu çıkartmak amacıyla devlet hastanesine gittim orada bir doktor bana bu iğneyi hastanenin yazamadığını sçok yan etkisi olduğu için bu riski göze alamadıklarını söyledi yan etkilerinden haberdar olan var mı

clexane kullanıyorum

slm ben 6tane düşü yaptıktn sonra tüp bebek yaptık şuan hamile olp lmadığım ellideğilsanırı afta sonu Allah'ın izniyle belli olack clexane kullaıyorm doum yapan kadar kullanmakgerekior inşallh kısmetse 13 yıl sonra bebeğiimi kucağıma alırım

bende bugün kullammaya başladım hayırlısı endişelerim var ama başka çaremmde yok

merhaba bende 10gün oldu başlayalı 2 tane düşük yaptım doktor bu ilacı kullanmam gerektiğini söyledi. bulunduğum yerde hastanede kadın doğum doktoru yok en yakın yer 2 saat uzaklıktabu ilaç için rapor çıkarılması gerekiyormuş ve bu ilacı kullananlarda herhangi bir yan etkisi var mı bilmiyorum

Geri