clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

merhaba clexane 4000 kullanıyorum acaba yüzümüzde nokta nokta kızarıklık oldu bu alerjiden mi oluyor

şuan gebeyim

bundan önce 2 bebeğimi kaybetim şimdi bu iğneleri kulanıyorum işalah bu defada kaybetmeme bebeğimi iğnelerin bi faydasını görürüz allayın izniyle

benim 2 gebeliğim kalp atımları alınamadığı için alınmak zorunda kaldı.9 ay oldu şimdi yine hamileyim 4hafta 3 günlük 6 gündür clexan 0.4 kullanıyorum. çok araştırmalar yapıldı 9 aydır yapılmayan tahlil kalmadı tek sebep pıhtılaşma olarak görüldü ama yinede çok endişeleniyorm herşeyin iyi olacağına inanmak istiyorum inş benimde sizler gibi yüzüm güler sonunda

bende clexane kullanıyorum daha önce 1düşüğüm var şimdi bir yaşında oğlum var tekrar 7 haftalık hamileyim ve iğneyi mecbur günlük kullanacaksın dedi doktor oğlumdadA İNNOHEP DİYE İĞNE KULLANDIM ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

Sadece göbekten değil koldan ve bacaktanda vurulunuyor iğne ben her hafta biyerimden vuruyodum böylece morarması ve acısı daha az oluyo arkadaşlar

clexane

evet osıkıntılar bendede oluyo normal herhalde geçmiş olsun senin gibi benimde düşük tehlikem var allah hepimizin yrdımcısı olsun

ben kullandım ama 5 . aya kadar kullandım çünkü en ufak bir yarada bile kenım fazla akmaya başlamıştı

mehaba..acaba kan pıhtılaşmasının derecesi nasıl anlaşılıyor bilen var mı?yani değişik dozda iğneler var.trombofili testinde herhangi bir değer yazmıyor.sadece pıhtılaşma olduğu tanısı var.mthfr,faktör v heterozigot gibi.kimisi sadece belli bi zaman iğne kullanıp,hamileliğini aspirinle devam ettiriyor yani.bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni kayıt oldum uzun zamandır siteyi takip ediyorum çok sıcak cevaplar veriyorsunuz açıkçası bundan etkilendim. benim regli olmama 3 gün var eşimle bebek istiyoruz gerekli tüm kontrolleri yaptırmamıza rağmen 5 aydır sonuç alamıyoruz diyeceğim o ki felaket bir bel ağrısı, baş dönmesi ve hafif göğüs sızlaması dışında hiç bir belirti yok ama kendimi çok tuaf hissediyorum ne dersiniz bu duruma arkadaşlar ?

Geri