gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Coca Cola İşçilerine %13.5 Zam

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

COCA-Cola ile Hak-İş’e bağlı Öz Gıda İş Sendikası arasında 2’nci dönem toplu iş sözleşmesi imzalandı. 1 Nisan 2008 ile 31 Mart 2010 tarihlerini kapsayacak toplu sözleşmeye göre, çalışanlara ilk yıl yüzde 13.5, 2’nci yıl ise enflasyon oranında zam yapılacak. Sosyal haklarda da yüzde 25 oranında iyileştirme gerçekleştirildi. Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen imza töreninde konuşan Hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, toplu sözleşme törenlerinin sıradan olduğunu, ancak bu duruma gelinene kadar yaşanan süreçte işverenin olumlu ve ılımlı tavrının önemine işaret etti. Uslu, işverenin işçilerin ihtiyaçlarıyla örtüşen bir tutum sergilediğini belirtti. Uslu, bilgi birikimlerini kullanırken özverili yaklaşımın önemli olduğunu söyledi. Coca Cola İçecek Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Akın da toplu sözleşme sürecinde ılımlı ve özverili tavırları nedeniyle Uslu’ya teşekkür etti.

Coca Cola İşçilerine %13.5 Zam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coca-Cola İçecek Tacikistan’da

Coca-Cola İçecek Tacikistan’da

COCA-Coca İçecek A.Ş, şirketin yüzde 100 bağlı ortaklığı olan CCI International Holland B.V’nin Tacikistan’da yüzde 90 hissesine sahip olacağı, 1 milyon dolar başlangıç sermayesi bulunan bir satış ve dağıtım şirketi kurma kararı aldı. Yatırımın başkent Duşanbe’de yapılması planlanıyor. HÜRRİYET EKONOMİ
  2. Coca-Cola krize direniyor

Coca-Cola krize direniyor

Kent’in kaptanlığındaki Coca-Cola, tüm dünyanın krizle boğuştuğu 2008'de yüzde 11.1 artırmayı başardı Geçen yılın Temmuz ayında CEO’luk görevine Muhtar Kent’i getiren dünyanın en büyük alkolsüz içecek üreticisi Coca-Cola, tüm dünyanın krizle boğuştuğu 2008 yılında satışlarını yüzde 11.1 artırmayı başardı. 2008’in son çeyreğinin tamamında CEO’luk koltuğunda oturan Kent, söz konusu dönemde...
  3. Coca Cola Şerbet Satacak!..

Coca Cola Şerbet Satacak!..

coca cola, şerbet satacak, ramazan ayında, yenilik, yeni mamül, içecek, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ramazan ayında coca cola firması bir yeniliğe imza atacak ve Türkiye'de şerbet satacakmış.Cnbc-e den alınan bilgi şöyle: Dünyanın en büyük gazlı içecek şirketi Coca-Cola, Ramazan şerbeti üretecek. CNBC-e'ye konuşan Coca-Cola İçecek CEO'su Michael...
  4. coca cola Lip Smacker dudak besleyici!

coca cola Lip Smacker dudak besleyici!

tarzini belirle coca cola lip smacker coca cola lip smacker artik türkiyede. Sevgili melekler bugün Coca Cola Lip Smacker aldim denedim cok güzel isil isil dudaklarim ve tadi harika bayildim. Diger Fanta, Sprite vs...onlarida denemek istiyorum...herkeze tavsiye ediyorum :D Her an aktif olmayı, değişik şeyleri denemeyi, yenilikleri keşfetmeyi seviyorsan kısacası maceracı bir ruhun varsa,...
  5. Coca Cola yeni yıl şarkısı

Coca Cola yeni yıl şarkısı

2012 yılı için coca cola yeni yıl yeni umutlar şarkısının sözleri var mı kızlar =

Sayfayı Paylaş