gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua hangi duadır açıklaması ve okunuşunu buradan bizlerle paylaşınız lütfen melekler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öfkelenen Kimsenin Yapacağı Dua

Öfkelenen Kimsenin Yapacağı Dua

"Allahümmeğfirli zenbi ve ezhib gayza kalbi ve ecirni mineşşeytan" (Allah'ım! Günahımı affet, kalbimin öfkesini gider ve beni şeytandan koru)(Nevevi, el-Ezkar; 268) Öfke Halinde Okunacak Dua Allah Resulü (S.A.V) Efendimiz kızan kimsenin abdest almasını, ayakta ise oturmasını, oturuyorsa yatmasını tavsiye buyurmuş ve şöyle demesini tavsiye etmiştir: "Euzü...
  2. Birinin Arkasından Yapılan Dua...

Birinin Arkasından Yapılan Dua...

birinin gitmesi için dua ölen kişinin arkasından söylenen güzel sözler birinin ölmesi için dua ölen arkasından okunacak ölmüş birine Birinin arkasından yapılan duanın kabul olduğu doğru mudur? Evet, bir kişinin arkasından yani gıyabında yapılan duanın kabul olacağı hadis-i şerifle bildirilmiştir. Yüzüne karşı dua edince riya karışabilir; ama gıyabında olunca riyasız olur, yalnız Allah...
  3. Yeni çocuk sahibine yapılan dua

Yeni çocuk sahibine yapılan dua

lohusa duası Çocuğu Olan Kimseye Yapılan Dua Yeni çocuk sahibine yapılan dua Yeni doğum yapmış yani lohusa kadına yapılacak dua ve o duanın manası sizlerle bu konuda bizden istekte bulnan tüm misafirlerimiz ile bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. بَارَكَ اللهُ لَكَ فيِ الْمَوْهُوبِ لَكَ، وَشَكَرْتَ الْوَاهِبَ، وَبَلَغَ أَشُدَّهُ وَرُزِقْتَ بِرَّهُ Duanın Manası: “Sana bağışlanan (bu...
  4. Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua nedir lütfen Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Duayı yazın lütfen!
  5. Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua

Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua Arkadaşlar öncelikle merhaba diyorum ve sizden yardım istiyorum 10 yaşında ki oğlum geceleri uykusunda çok korkuyor bunun için uykuda korku için dua yazın bana lütfen!

Sayfayı Paylaş