gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Cocuk olmak...

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Çocuklar ölebilir yarın, hem de ne sıtmadan ne kuşpalazından düşerek te değil kuyulara filân;
    çocuklar ölebilir yarın,
    çocuklar sakallı askerler gibi ölebilir yarın,
    çocuklar ölebilir yarın atom bulutlarının ışığında,
    ne bir santim kemik, ne bir damla kan,
    çocuklar ölebilir yarın atom bulutlarının ışığında
    arkalarında bir avuç kül bile değil
    arkalarında gölgelerinden başka bir şey bırakmadan...
    Nazım Hikmet

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Cocuk olmak...
    Ellerine, yüreğine sağlık canım.

Cocuk olmak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CoCuk oLMak isTiYoRum...

CoCuk oLMak isTiYoRum...

çocuktum önceleri.Yüreğim temiz, gözlerim ışıltı dolu, umut dolu.Babam vardı bide benim.Çok seven OĞLUM diye övünen.Akşam eve gelirdi elinde şeker bana almış.Varmı güzeli.Annem vardı bide benim.Gece üstümü örten,beslenme çantamı sevdiğim tüm güzel yiyeceklerle dolduran.Birde ablalarım varDI beni.Hemde 3 tane.Kardeşim deyip elimden tutup parka götüren.1 tanesini ALLAH çok sevmiş aldı...
  2. Cocuklarda diabet...

Cocuklarda diabet...

cocuklarda diabet Çocukluk çağı diyabeti nedir, görülme sıklığı ne orandadır? Çocuğunuzda şeker hastalığı saptandığını i öğrendiğinizde, anne ve baba olarak ilk ortaya çıkan duygularınız şaşkınlık, üzüntü ya da öfke duyguları ile dolu bir panik ilabilir. Bu olağanüstü dönemi ancak nastalık hakkında en kısa sürede bilgi edinmekle ve iyi bir eğitimle aşabilirsiniz. Unutmayınız ki anne ve baba...
  3. cocuklarınız ....

cocuklarınız ....

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, Onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünkü onların da kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ...ruhlarını değil. Çünkü ruhlar yarındadır, Siz ise yarını...
  4. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim
  5. zenci cocuklar

zenci cocuklar

Zenci cocuklar nasil yasar yazar misiniz?

Sayfayı Paylaş