gebe
  1. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0

çocuk sahibi olmak isteyenlerin okuyacakları dualar

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında deniz-07 tarafından paylaşıldı.

Çoçuk sahibi olmak isteyen,kolay doğum,hayırlı evlat isteyenler için okunacak hatim 1.Enbiya süresi 70 kere
    2. Ali İmran süresi 38-39-40-41. ayetler 73kere

3.Saffat süresi 83. ayetten den başlayıp 113.ayet dahil 73 kere

4.Hud süresi 69. ayetten başlayıp 76. ayet dahil 73 kere

5.Ayetel kürsi ,Fatiha,İhlas ,Nas,Felak hepsinden 1 kez

6.İnşikak süresi 7 kere

7."Ya Evvel" 1000

8."Ya Halık" 1000 adet

9. "Ya Bari" 1000 adet

10."Ya Musavvir " 1000 adet

11."Ya Varis" 1000 adet

12."Ya Macid " 1000 adet

AYPARÇASI ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Allah razı olsun canım ben biliyordum ama bilmeyen arkadaşlara klavuzluk etmişsin , teşekkürler :D

3. pamucak

pamucak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamunaleykum bu ayetlerin ve esmaların hepsi okunmucak demi?zaten enbiya suresi çok uzun 70 defa okumak zor bence yani.1 haftada okumak olurmu?ya bana da neolur dua edin saglıkla bebişim olsun............................................

çocuk sahibi olmak isteyenlerin okuyacakları dualar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuk sahibi olmak için okunacak dua..!

çocuk sahibi olmak için okunacak dua..!

çocuk sahibi olmak için dua bebek sahibi olmak için okunacak dualar dualar, çocuk için dualar, türkçe okunuşları, yazılışları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. okadar çokk çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan mümin kardeşlerimiz varkii allah onlara hayırlı evlatlar nasip etsin... yine okuduğum bu duayı çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan kardeşlerim için paylaşıyorum...
  2. çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bi dua..

çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bi dua..

Çocuk Olması Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7) Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya...
  3. Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua

Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua

Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua hangi dua lütfen bilgi verin arkadaşlarım.
  4. Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Okuması Gereken Tesbihler

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Okuması Gereken Tesbihler

Kızlar merhaba bugün elime geçen bir kitap vardı onun sayfalarını karıştırdım gebelik için şöyle şeyler diyordu bir göz atın drim :) EL-BARİ her gün 100 defa "ya bari" ism-i şerifi okumaya devam edenler kabirlerinde bir arkadaş sahip olup,korku karanlıktan ein olurlar.Çocuığu olmayan bir kadın 7 gün oruç tutsun ve orucunu suyla açsın sonra 21 defa "el bari-ul musavviru"...
  5. çocuk sahibi olmak

çocuk sahibi olmak

ben 2.5 yıllık evliyim tüm tahlillerim yapıldı ve bir sıkıntım olmamasına ragmen hamile kalamadım son gittigim doktor klomen verdi bugün başladım.adetin 5.günü başlanıyormuş netten baktım çünkü doktor o bilgiyi ya vermedi yada bn kalabalıktan duyamadım.kullananlara soruyorum yardımcı olurmusunuz dogru zamanda başlamışımdır umarım ve içinde 10 tablet var ama doktor günde bir defa 5 gün iç...

Sayfayı Paylaş