çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
Sen en uzun Şubat'sın sevdiğim Haftanın dokuz günü.
Yedi mevsim yaşanır bir yılda sende; Yetmiş yedi saat topu topu bir günde. Sen
en uzun Şubat'sın sevdiğim, en uzun gece...

Bir insan hem bu kadar yakın hemde bir o kadar uzak olabilir mi?Yakınımda olmana rağmen özlüyorum seni kokunu,sesini,Aşkım diyişini sen benim güç kaynağımdın,tutunacak dalımdın,şimdi tükeniyorum yavaş yavaş sensizlik tüketiyor beni.Hasretin hergün bir kurşun daha sıkıyor yüreğime dayanacak gücüm artık kalmadı benim.Nereye baksam sen nereye baksam BİZ...Herşey bana sen ve senli günleri anımsatıyor keşke burda olsaydın,yanımda yine güç kaynağım olsaydın keşke git gide tükenmeseydimde daha çok zorluklara direnseydim.keşke yüreğime sıkılan kurşunlar sevginin açtığı gül bahçesi olsaydı.keşke sensizlik çölünde açan bir çiçek olacağıma senli havuzlarda yosun bağlamış bir taş olsaydım. keşke seni sevmeseydim Keşke şimdi yanımda olsaydında bu satırlara ''keşke yanımda olsaydın'' yazacağıma yazacağıma ''İYİ Kİ yanımdasın'' yazsaydım...KEŞKE...

sonunda anladım ki kalbimle benim aramda çok eskiden kalan bir suçum varmış. sen git yoluna.. benim derdim kendimleymiş.. bağışla beni bütün alçalışım,bütün saçmalayışım,bütün tükenişim kendimeymiş... kendime çok susadığım anda sen geçmişsin yolumdan...

bu gece aşkı fazla sıcak suyla yıkadık sevgilim..boyu çekti küçücük kaldı..ne sana oluyor artık ne bana..sana kocaman bir yalnızlık bırakıyorum,bozdur bozdur harca...!

Ey Gönül! Aşkın belli bir cismi yok ki kişilerde arayasın; Aşkın haritası yok ki define avcılarına başvurasın; Aşk aramayla bulunur değil ki siparişini yapasın; AŞK nasip işidir, hesap işi değil; AŞK, adayıştır arayış değil.. Sen adanmışsan ve bu uğurda yanmışsan; AŞK, zaten gelir seni bulur...

Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum.

"...Bana yeniden sevmeyi öğret,ellerinde pencere camı gibi kırılacağım.Anadilimin son harfi ol,senden sonra hiçbir sözcüğe başlamayacağım..."

Sakladıkların Ne Zaman Mutlu Etti Seni,Hayat
Geçip Gidiyor... En Söylenmesi Gerekenler, Bir Köşede Hiç
Kullanılmadan Çürüyüp Gidiyor Hem de Yürek Denen Çekmecelerde...

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim
yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan, Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık
yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koş...
maktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar
yaşamaktan... Gül değil hep diken avuçlamaktan Kırılıp parçalara
ayrılmaktan....
Yoruldum.... Yorgunum sevgili.... BU GECE DAHA
BİR YORGUNUM...

Geri