çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
makyajı akıyor farkının,herkesleşiyorsun....

Yanlış anla beni lütfen! Yeter ki anla.. Sadece bu kez anla ve geri gelme! Anlasana işte sen kendince beni terk etmiştin, Ben kendimce seni hep sevmiştim, Biz kendimizce bitmiştik! Biz ikimiz bir ayrılığın birinci dereceden akrabaları gibiydik!

Ya tam açacaksın yüreğini, ya hiç yeltenmeyeceksin. Gerisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin...

Ya tam açacaksın yüreğini, ya hiç yeltenmeyeceksin. Gerisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin...

canm çok güzel bi söz.teşekkürler paylşm için

Yokluğuna alışmak kolay, bir yolu bulunuyor sessizliğin. Kalsaydın, diğerlerine benzerdik. Belki de iyi oldu gittiğin. Benim derdim başka! Korkuyorum, ya bir daha hatırlayamazsam yüzünü çünkü birlikte çekilmiş hiç resmimiz yok bizim!

Çocuk..! Sil yüzünden bu şehrin tüm yalanlarını...Her vedanın ardında bir bekleyen vardır, kimsenin bilmediği..Ve her gözyaşının altında bir dua, kimsenin duymadığı...Çevir gökyüzüne başını, Bakma arkana.Daha sert basa basa, daha güçlü...Anlat bu kara şehrin yollarına..Gitmek, yenilmek değil..Kazanmak da.GİTMEK GİTMEKTİR İŞTE HEPSİ BU....

Ben bir balığım,Aşk ise daldığım bir derya...Aşktan gözlerim yaşlı olsa da o derya göz yaşımı nerden bilir..? Başımı o denizden çıkarayım desem,Balığım ya; nefesim kesilir..!

bi yerde okumustum cok hosuma gitti bende balik burcu olunca hemen etkilendim bu yazidan paylasmak istedim :)

Beyefendi..
Sizi anl
ıyorum..
Yıllar öncesi sizi çok sevdiğimden bahsediyorsunuz..
Fakat anlamıyorsunuz..
Bu kadar sevildiğinizi bilseydiniz asla gitmezdiniz!
Pardon ama neydi sizin isminiz?

Hayat ilginÇ;
Bir oturum kapaniyor bir oturum aÇiliyor...
Bazen baglanti koptu saniyorsunuz,
Fakat kopmamis...
Oluyor bazen de konustugunuzu sandiginiz kisi bir bakiyorsunuz ki meger Çevrimdisiymis...

:)

Geri